امروز در برج میلاد اجلاس جهانی شهرداران و شوراهای شهر برگزار می شود

|
0 دیدگاه

نخستین اجلاس جهانی شوراها و شهرداران ۲۰۱۶ فردا با حضور حدود ۲۰۰۰ نفر از اعضای شورای اسلامی شهر‌ها و شهرداران سراسر کشور، روسای شورا شهر و شهرداران کشورهای دیگر در برج میلاد برگزار می‌شود.

«نخستین اجلاس جهانی شوراها و شهرداران ۲۰۱۶» با حمایت و همکاری شورای عالی استان‌ها، شورای اسلامی شهر تهران، شهرداری تهران، شورای عالی شهرسازی و معماری ایران، وزارتخانه‌های راه و شهرسازی، امورخارجه ایران، ارتباطات، فرهنگ و ارشاد اسلامی و غیره با هدف آگاهی از آخرین دستاوردهای علمی و تخصصی جهان در عرصه مدیریت شهری، با حضور حدود ۲۰۰۰ نفر از اعضای شورای اسلامی شهر‌ها و شهرداران سراسر کشور، روسای شورا شهر و شهرداران از کشورهای روسیه، هندوستان، لبنان، کرواسی، ترکیه، گینه و غیره فردا در مرکز همایش‌های برج میلاد افتتاح می‌شود.

این اجلاس جهانی به مدت ۲ روز همراه با بیش از ۳۰ پنل و نشست تخصصی با حمایت علمی سازمان‌های ذیربط همچون معاونت حقوقی ریاست جمهوری، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری، سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان فناوری اطلاعات ایران و غیره برگزار می‌شود.

مرتضی کاظمیان دبیر این اجلاس، اظهار داشت: برنامه‌های حائز اهمیت این رویداد بزرگ شهری کشور را برگزاری پنل‌های تخصصی، تالار مذاکرات سرمایه گذاری، نمایشگاه، کارگاه‌های آموزشی و سخنرانی کلیدی اجلاس عنوان کرد.

وی در ادامه گفت: تالار مذاکرات سرمایه گذاری با اختصاص میز مذاکراتی برای شهرداری‌های کشور و شرکت‌های سرمایه گذار داخلی و خارجی فعال در حوزه‌های مختلف مدیریت شهری است.

دبیر اجلاس جهانی شوراها و شهرداران ۲۰۱۶، گفت: مطابق برنامه اجرایی این تالار، ابتدا فرصت‌های سرمایه گذاری تعدادی از شهرداری‌های کشور اخذ و به جامعه هدف ( شرکت‌های داخلی و خارجی) بازاریابی خواهد شد، سپس در تالار VIP برای هر شهرداری و هر شرکت سرمایه گذار میز اختصاصی تعیین شده است تا علاوه بر ملاقات حضوری با یکدیگر و انجام مذاکرات تکمیلی نسبت به عقد تفاهم نامه‌های سرمایه گذاری اقدام کنند.

وی ادامه داد: حضور همزمان شرکت‌های سرمایه گذار، شهرداری‌های سرمایه پذیر و شرکت‌های فاینانسر در تالار مذکور موجب آشنایی طرفین با پتانسیل‌های یکدیگر شده و نقطه عطف آن انعقاد قراردادهای اجرایی است و در ادمه افزود: ۱۲کشور ازجمله آمریکا، انگلستان، کره جنوبی، ایتالیا و غیره در تالار مذاکرات سرمایه گذاری حضور دارند.

0 پسندیده شده
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.