تجربه یک سفر راحت با TAP30

|
8 دیدگاه

تاکسی گرفتن در کلان شهرها یکی از مواردی است که هم هزینه و هم زمان را دخیل می کند و یکی از دغدغه های مسافران در سطح شهر است. امروزه با گسترش فناوری  های نوین و افزایش ضریب نفوذ اینترنت و موبایل در بین مردم شاهد پیدایش نوآوری هایی در این حوزه هستیم که کار را برای هر دوطرف یعنی مسافر و راننده سهل و بدون دردسر کرده است.

محمد رضا دفتری: امروز می خواهیم از یکی از بهترین اپلیکیشن های سفارش تاکسی در کشور سخن بگوییم و یک سفر بی دغدغه را بدون کم و کاست برایتان با این اپلیکیشن شرح دهیم.

وقتی برای مراسم دورهمی خبرنگاران و مدیران TAP30 دعوت شدم یک ایمیل حاوی دعوت نامه و یک کد تخفیف برای گرفتن تاکسی دریافت کردم. از آن روی که می خواستم بدانم که تجربه سفر با Tap30 چگونه است از خانه ماشین به همراه نیاورده بودم . ابتدای کار با اپلیکیشن TAP30 بر این باور بودم که چگونه می شود اطمینان داشت که تاکسی واقعا برای رساندن من به مقصد خواهد آمد یا نه؟

در ابتدا ثبت نام را بر روی اپلیکیشن انجام دادم و مبداء و مقصد خودم را انتخاب کردم. اولین موردی که بسیار برایم جالب بود مبلغی بود که به من اعلام می شد. هر زمانی که می خواستم با استفاده از آژانس و یا دربستی مسیر میرداماد تا مجتمع تجاری سام سنتر را بروم حداقل پرداختی و درخواستی مبلغ ۲۰ هزارتومان بود اما اینبار در اپلیکیشن ۱۲ هزار تومان مبلغ برای هزینه در نظر گرفته شده بود.

قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین مواردی است که می توان به جذب مسافر کمک شایانی بکند و این مورد حداقل من را به یک مشتری وفادار تبدیل کرده است. یکی از موارد دیگری که هنگام گرفتن ماشین از آژانس همواره آزار دهنده است زمان رسیدن ماشین به مسافر و ناآگاهی مسافر از این که ماشین چه زمانی به او خواهد رسید است. در این اپلیکیشن هر زمان که بخواهید  می توانید  به وضوح مکان ماشین را ببینید و بدانید که در چه فاصله ای از شما قرار دارد . جواب های مسئول آژانس که ماشین در راه است و به زودی می آید نیز برایتان دیگر آزار دهنده نخواهد بود.

وقتی ماشین بر روی صفحه نمایش به نزدیکترین نقطه موقعیت من رسید از درب ساختمان بیرون رفتم و با همان ماشین و راننده ای که عکسش را در اپلیکیشن دیده بودم و شماره اش را از طریق اس ام اس به من اطلاع داده بودند روبرو شدم. البته در مراسم میلاد منشی پور مدیرعامل اپلییکشن TAP30گفت : بر کیفیت خودروهای ارسالی دقت داشته و مدل‌های جدید و کمتر از ۱۰ سال کارکرد را جذب می‌کند.

دقیقا این حرف صحت داشت و یک ماشین با کولر روشن و به ظاهر مرتب دنبال من آمد و مسیر را آغاز کردیم. با صحبتی که با راننده ماشین کردم از کم و کیف قرارداد آنها با TAP30 نیز با خبر شدم. خوبی این اپلیکیشن بر این بود که هم من مسافر و هم راننده راضی از آن بودیم که بدون دردسر به هدفمان خواهیم رسید.

یکی  از مواردی که راننده را مجاب به فعالیت در این اپلیکیشن کرده بود زمان هایی بود که تصمیم به اینکار می گرفت. یعنی هر زمان که می خواست اپلیکیشن خود را روشن می کرد و به مسافرگیری مشغول بود و زمانی را که نمی خواست را دراختیار خودش بود.

بعد از ۲۲ دقیقه به مقصد رسیدیم و من با تردید از این که آیا نباید پول مازادی را پرداخت کنم از ماشین پیاده شدم و با خداحافظی راننده مواجه شدم و البته با این فکر ماشین را ترک کردم که TAP30 با ایجاد آرامش و سولت برای هر دوطرف مسافر و راننده به اشتغالزایی پرداخته است و چقدر راحت می توان با استفاده از تکنولوژی های نوظهور و البته نوآوری به یک بیزینس بزرگ و بزرگتر فکر کرد.

5 پسندیده شده
از این نویسنده

8 دیدگاه

توسط: اکبر

سلام
دوستانی که تمایل دارند به عنوان راننده (حتی پاره وقت) در تپسی مشغول بکار بشن، در موقع ثبت فرم ثبت نام، کد معرف زیر رو بزنن.
با استفاده از این کد، تپسی به ایشون ۵۰ هزار تومن هدیه میده، در غیر اینصورت هیچی.
کد ۵۰ هزار تومنی اعتبار رایگان ویژه رانندگان
۶۱EHI2

توسط: محمد

سلام
برای نصب نرم افزار می تونید از کد ۰s7wmj استفاده کنید

توسط: سپهر

دوستانی که در قسمت ثبت نام کد معرف را نمیدانند کد NSOMGV را وارد کنند

توسط: محمد

با سلام در هنگام نصب نرم افزار سفیر تپسی در صورت درخواست کد، می توانید از کد ۰s7wmj استفاده و ۱۰۰ هزار تومان از تپسی هدیه بگیرید.
مهلت تا ۷ بهمن ماه

توسط: zunuzalmasi

کد معرف Tap30
OEUPOL

  توسط: zunuzalmasi

  بعد از p عدد صفر است
  OEUP0L
  ۱۰۰ هزارتومان جایزه در صورت استفاده از این کد معرف
  فرصت تا ۷ بهمن

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
 • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
 • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.