حسن رفتاری از اهداف راه اندازی پالادیوم گفت .

|
1 دیدگاه

حسن رفتاری یکی از مدیران موفق ایرانی است که با ساخت و راه اندازی و بهره برداری مرکز خرید تجاری پالادیوم توانمندی خود را در زمینه مدیریت به اثبات رسانده است .

او در  با ره اهداف راه اندازی پالادیوم به مجله موفقیت  گفت :

جامعه صنعتی  باعث افسردگی آدم ها می شود  در حالی که مثلا در ترکیه یا دبی  وقتی افراد  به مراکز خرید  وارد می شوند  اول از همه حال خوبی پیدا می کنند  و به طور خود جوش تشویق می شوند  که از مرکز خرید کنند . درواقع ما هم  سعی کردیم  این حال خوب   را  در پالادیوم  و بر طبق مقررات کشور پیاده  کنیم  . برای مثال  از نظر مواد مواد غذایی انواع و اقسام  غذاها  را اینجا مهیا کردیم . علاوه بر این مجموعه  ورزشی  خوب داریم  که دارای سالن های ورزشی  گروهی برای خانم هاست  و می تواند در طول روز  به ۵۰۰  تا ۶۰۰ نفر  سرویس می دهد .  البته به دنبال این هستیم  که بتوانیم  امکان پاتیناژ و اسکی روی یخ  را هم فراهم کنیم .حتی در این مجموعه کمبود سالن تئاتر  و کنسرت  احساس می شود  و ما هم  تمام تلاش خود را می کنیم  که  در کنار خرید  حال خوب را  نیز  در این مجموعه به وجود بیاوریم .

5 پسندیده شده
از این نویسنده

یک دیدگاه

توسط: رضا صمدی

کدوم مدیر موفق؟؟؟؟؟؟ . آدمی که پرسنلش بابت هزینه پارک در پارکینگ پالادیوم در یک ساعت و نیم مبلغی بالغ بر ۱۰ هزار تومان میگیره ، اونم بدون اینکه نرخی رو درج کرده باشه . چطور میتونین مدعی بشین که موفق هست . این یه جور دزدی در روز روشن است . دزدی کردن به این شکل که موفق بودن نمیخواد . باید خجالت بکشه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.