هایپر می عرش آجودانیه مرداد ماه افتتاح می شود

خرید از مجتمع عرش آجودانیه در ارتفاع ۱۸۰۰ متری

|
0 دیدگاه

مجتمع تجاری تفریحی عرش آجودانیه یکی از زیباترین مجتمع های تجاری ایران است که با طراحی و اجرای شرکت سامان سازه ساخته شده است . این مجتمع که دارای ۸ طبقه و ۴۶۴ پارکینگ است  دارای رستوران ، تالار پذیرایی ، هایپر مارکت و شهربازی است و به لحاظ موقعیت جغرافیایی در آجودانیه یکی از بهترین مناطق تهران قرار دارد .

این منطقه از طرف شمال محدود به ارتفاعات ۱۸۰۰ متری دامنه جنوبی کوههای البرز، از جنوب به بزرگراه چمران حد فاصل دو راهی هتل آزادی و بزرگراه مدرس و پل آیت‌الله صدر و از غرب به اراضی رودخانه درکه و از شرق نیز به انتهای بزرگراه ارتش – کارخانه آسفالت و منبع نفت شمال شرق تهران محدود می‌شود.

این منطقه به لحاظ طراحی شهری دارای بافتی شبه روستایی است و می‌توان آن را «باغ شهر» نامید. شمیرانات که در دامنه کوهپایه‌های البرز جنوبی واقع است، به دلیل نیمه کوهستانی بودن و ساختاری ویژه که آمیزه‌ای از شهرسازی مدرن و سنتی است، اگرچه عرصه مشکلات بیشتری در فعالیتهای عمرانی است، اما به عنوان ساختگاهی قدیمی، با اهمیت و دارای ویژگی‌های آب و هوایی، زمینه و اقتضای کارهای عمرانی بیشتری را داشته و دارد.

مجتمع تجاری تفریحی عرش آجودانیه ۸ طبقه شامل ۳ طبقه پارکینگ، ۱ طبقه زیرزمین هایپرمارکت، ۴ طبقه تجاری است این مجتمع ۱۳۲ واحد تجاری، ۳۱ فودکورت، ۲ بوفه، ۱ شهربازی، ۱ تالار، ۱ رستوران، ۱ ورزشی دارد  و با توجه به امکانات موجود  می تواند به نیازهای بخش زیادی از مردم منطقه پاسخ دهد .

مجتمع تجاری تفریحی عرش آجودانیه هنوز به طور رسمی افتتاح نشد اما بسیاری از افراد منطقه  منتظر گشایش  فروشگاه ها  وفودکورت وشهربازی این مجتمع زیبای آجوانیه هستند تا بتوانند ضمن خرید نیازهای هفتگی و ماهانه خود ،  لحظات خوب و خوشی را در این مرکز خرید تجاری تفریحی برای خانواده فراهم کند .

مجتمع تجاری عرش آجودانیه  بر اساس شناسایی نیاز مشتریان منطقه  طراحی و ساخته شد. از این رو  بهترین برندها و فروشگاه ها با طراحی و دکور زیبا نظرهر ببینده ای را در اولین بازدید به خود جلب می کند .

بی تردید با افتتاح رسمی این مجتمع زیبا و با شکوه در آجودانیه  مردم این منطقه براحتی می توانند نیازهای  اساسی و مهم خود را با  مراجعه به این مرکز خرید مدرن فراهم کنند .  دسترسی راحت و آسان از چند  طرف یکی از حسن های این مجتمع است .

معرفی محله آجودانیه

آجودانیه یکی از محله‌های شمال تهران است. این محله که از پورابتهاج (موزه دارآباد) شروع می‌شود و تا اقدسیه ادامه دارد، در شرق نیاوران و صاحب‌قرانیه و جنوب شرقی کاشانک واقع است. خیابان آجودانیه ( شهید سباری ) به دلیل واقع شدن در دامنه رشته کوه البرز دارای شیب زیادی است به طوری که ارتفاع این خیابان از ۱۵۵۰ متر در جنوب تا ۱۷۲۵ متر در شمال متغیر است .

آجودانیه متعلق به آقا رضاخان اقبال‌السلطنه، وزیر قورخانه ناصرالدین شاه قاجار بوده است. او ابتدا آجودان مخصوص شاه بود و سپس به لقب عکاس باشی مفتخر شد و به علاوه حساب‌دار ناصرالدین شاه نیز بود.

آقا رضاخان زمین‌های آجودانیه را از مالکان خرید و از آن پس این منطقه به چاله باغ معروف شد. بعدها این زمین‌ها به دست میرآخور (پسر عضدالملک نایب‌السلطنه) افتاد. او نیز درختان باغ را قطع کرد و زمین آن را به ارباب جمشید و لشکر فیروز فروخت، و نهایتاً فردی به نام چیت‌ساز مالک آن شد.

1 پسندیده شده
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.