دروغی بزرگ علیه ایده ای خلاق

|
0 دیدگاه

گروه شرکت های پرشین پارس که برای اولین بار در ایران اقدام به دایر نمودن فروشگاه  زنجیره ای  خودرو تحت عنوان یک برند جدید ، در یک فضای جدید  با شخصیت حقوقی کاملا مستقل  کرده از اواخر مرداد ماه سال جاری فعالیت  رسمی خود را آغاز می کند .

این شرکت  برای  دایر نمودن فروشگاه های زنجیره ای خودرو همه مجوزهای لازم را گرفته  و می تواند کاملا قانونی فعالیت خود را شروع کند .  اما برخی از رقبا بدون نگاه داشتن اخلاق حرفه ای  با انتشار اخبار کذب و دروغ و شایعه سعی کردند تا بتوانند  آنها را از گردونه رقابت حذف کنند

بی تردید پیش فروش خودرو در ایران سابقه ای طولانی دارد و در حالی که  فروشگاه  زنجیره ای خودرو تصمیم دارد  با تغییر انتظار خرید مردم از تحویل مدت دار  به دریافت خودرو به صورت فوری حتی بر خلاف فعالیت گذشته گروه خود و شرایط مرسوم بازاردر اقدامی مبارک به تحویل فوری خودرو گام بردارد گروهی از رقبا با ایجاد فضای ناسالم رقابتی اقدام به کارشکنی و دروغ پراکنی کرده اند تا  از این طریق  واقعیت ها را تحریف کنند.  اما از آنجایی که کلیه فعالیت های فروشگاه  زنجیره ای خودرو قانونی و بر اساس مدارک و مستندات حقوقی و قانونی پیش می رود بنابراین  گروه مصمم است تا  با  گام های بزرگتر  در این راه قدم بردارد.

فروشگاه  زنجیره ای خودرو علاوه بر پروانه کسب  اقدام به دریافت جواز تاسیس از وزارت صنعت معدن و تجارت و دریافت  پروانه فعالیت از اتحادیه فروشگاههای زنجیره ای کشوری نموده است. این مدارک و شواهد مستند قانونی گواهی است بر ابطال دروغ بزرگ  کسانی که می خواهند با قلب حقیقت و واقعیت  فروشگاه  زنجیره ای خودرو را از گردونه رقابت خارج کنند .

ازآنجایی که راه اندازی  فروشگاه های زنجیره ای همواره با کنش ها و  واکنش های مختلفی روبرو می شود برخی از کاسبان سنتی به اشتباه تصور کرده اند که  فروشگاه زنجیره ای خودرو مانع فعالیت آنها  و کم رونقی کسب و کارشان می شود اما واقعیت این است که این گروه در نظر دارد تا در تعاملی حرفه ای و  همراه با  بخش سنتی  اقدامات مفیدی در جهت رونق کسب و کار خودرو در ایران انجام دهد .

این گروه با استراتژی از قبل تدوین شده   و با اهداف مشخص وارد این فعالیت شده است و می توان انتظار داشت که  مردم از  اولین فروشگاه  زنجیره ای خودرو به خوبی استقبال کنند . بی تردید هر پدید ه نو و خلاقانه با بازتاب و  واکنش هایی روبرو می شود . از آنجایی که طرح راه اندازی فروشگاه زنجیره ای خودرو در نوع خود  در ایران بی نظیر است  موجب واکنش های  گروه رقیب گردید و سعی شد تا  هویت و اصالت قانونی این شرکت و فعالیت هایش  زیر سوال برود اما با درایت و هوشمندی مدیران این مجموعه  می توان امیدوار بود که  چرخ های فروشگاه زنجیره ای خودرو  به خوبی  بچرخد و موجب رونق کسب و کار در ایران شود .

اولین فروشگاه زنجیره ای خودرو در تلاش است بتواند با اعتمادسازی و ارائۀ خدمات خلاقانه و باکیفیت، دغدغه های مشتریان این صنعت را مرتفع و رضایت حداکثری آنان را جلب نماید.

به امید روزی  که کارآفرینان و صاحبان ایده های  نو  به جای صرف انرژی بیشتر خود بر روی رفع موانع  غیر اصولی و مغرضانه ، بتوانند تمامی تمرکز خود را بر روی بهبود کیفیت خدمات و جلب  رضایت مشتریان بگذارند .

0 پسندیده شده
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.