سینماگران از برند نیو حجاب استقبال کردند

|
0 دیدگاه

اولین شعبه نیو حجاب سوئیس با حضور هنرمندان خرداد ماه سال گذشته در مجتمع بام برند سنتر افتتاح شد. از آنجایی که  نوع پوشش  در ایران با  مدل های مختلف  برند نیو حجاب همخوانی زیادی دارد تاکنون از این برند  سوییسی استقبال گرمی شده است .

نازنین قبله وردی  مدیر برند نیو حجاب در گفت و گو با روزنامه آسیا گفت :  این برند اولین برند خارجی است که با پوشش اسلامی عرضه می شود . به همین دلیل بسیاری از چهره های سینمایی از جمله پریناز ایزد یار ، شیلا خداداد ، نیوشا ضیغمی ، الهام حمیدی  ، آرام جعفری و سپیده خداوردی از این برند  استقبال کردند .  او همچنین به شعبات  این برند در  هتل درویش مشهد ، ملک آباد مشهد  و لاله پارک تبریز  اشاره کرد و گفت : به زودی چند شعبه جدید  نیو حجاب در مراکز خرید تهران همزمان افتتاح می شود .

قبله وردی  همچنین دلیل استقبال مردم ایران از این برند  را همخوانی مدل های اسلامی این برند  و تنوع مدل  ها و رنگ ها اشاره کرد و گفت :  به زودی  طرح های جدیدی از این برند وارد ایران می شود .

برند New Hejab در ژانویه سال ۲۰۱۱ در کشور سوئیس به ثبت رسیده و کار خود را با فروش آنلاین مانتو و لباس های اسلامی برای بانوان مسلمان اروپا و آمریکا آغاز کرد، در میان فرهنگ ها و پوشش های متفاوت با استقبال بی نظیری مواجه شد که منجر به حضور در نمایشگاه های متعدد مد و فشن و CatWalk های اسلامی در کشورهای مختلف از جمله سوئیس و انگلیس و کانادا شد . به دلیل نوع فعالیت، این برند مورد توجه خبرنگاران و رسانه های بین المللی بوده و بارها گزارش و عکس های آن در مجلات مختلف بین المللی از جمله Islamische Zeitung  و Limmattaler Zeitung ( Swiss) وTinsel Tokio, Heise و …. چاپ شده است.

مجتمع بام برند سنتر تهران در زمینی به مساحت ۱۱۴۴ متر مربع در خیابان فرمانیه روبروی باشگاه فرمانیه واقع گردیده است

 

0 پسندیده شده
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.