علی دایی گوهر مجتمع تجاری الماس

|
0 دیدگاه

علی دایی  یکی از محبوب ترین ستاره های ایرانی است . او با  داشتن عنوان آقای گلی جهان و همچنین حضور در تیم‌های مطرح اروپایی مثل بایرن مونیخ، هرتابرلین و … یکی از بزرگترین فوتبلیست های جهان به شمار می آید .

علی دایی سالها در زمنیه تولید و کارآفرینی فعالیت دارد و تاکنون  در چندین بخش تولید و تجاری به طصورت مستقیم ورود داشته است .

به تازگی تصویری از علی دایی اسطوره بزرگ ایرانی  بر روی بیلبوردهای تهران برای معرغی و تبلیغ  مجتمع تجاری اداری کریمخان دیده می شود . او که در چند  مرکز تجاری به صورت مستقیم وغیر مستقیم سرمایه گذاری کرده و توانسته به اشتغال زایی جامعه ایرانی کمک کند به تازگی ضمن همکاری با یکی از بزرگترین مجتمع های  طلا و جواهر ایران  نام خود را بر سر زبا نها انداخته است .

نصب عکس علی دایی بر روی بیلبوردهای تبلیغاتی مجتمع  تجاری اداری الماس کریمخان این نوید را می دهد که موانع  موجود برای   زدن عکس چهره های مشهور ایرانی بر روی بیلبوردها  حذف شده است  و ورزشکارن و سینماگران ایرانی نیز مانند همه جای دنیا می توانند از این شیوه تبلیغاتی برای بازاریابی و فروش محصولات  و واحدهای  خود اقدام کنند .

مجتمع تجاری الماس کریمخان عکس علی دایی را  بر روی بیلبوردهای تبلیغاتی شهری‌اش که به صورت گسترده در تهران دیده می‌شود، زد تا ورزشکاران ایرانی مثل خارجی‌ها از این طریق نیز درآمدزایی کنند.حدود چهار، پنج سال قبل نیز احمدرضا عابدزاده با یک شرکت تجاری فعالیت تبلیغاتی انجام داد که محدود بود و بیش از ۱۴ سال قبل نیز علی دایی در دوران بازیگری‌اش مقطعی در این عرصه فعالیت داشت. البته برندهای مشهور دیگری نیز با استفاده از نام و نشان و تصویر هنرمندان ایرانی هر از گاهی به تبلیغ کالاهای خود در سطح شهر می پردازند .

 

5 پسندیده شده
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.