نمایشگاه بزرگ صنعت ویلاسازی برای اولین بار در ایران برپا می شود

|
0 دیدگاه

شرکت کنندگان در این نمایشگاه که برای اولین بار در ایران برگزار می شود؛انواع صنایع ساختمانی،ساختمان های پیش ساخته، معماری منظر، تجهیزات الکتریکی و مکانیکی، صنایع مختلف چوب، معماری منظر،سقف های مختلف ویلائی، دکوراسیون داخلی،دکوراسیون محیطی، فضای سبز، مبلمان داخلی و بیرونی، تجهیز ویلا و سیستم های گرمایشی و سرمایشی درمعرض دید علاقمندان قرار می دهند.

ایجاد شرایط و محیطی برای انجام برنامه ها و اموری همچون پیمانکار ، فضاسازی، بازار ساخت و ساز، فروش ورهن و اجاره بخش دیگری از برگزاری نخستین نمایشگاه جامع صنعت ویلاسازی است.

نخستین نمایشگاه جامع ویلا با هدف توجه به سبکسازی و مقاوم سازی ساختمان های ویلائی، توجه به مصرف انرژی کمتر و جلوگیری از پرت انرژی، توسعه گردشگری و جذب توریسیم داخلی و خارجی، ایجاد فضای تعاملی میان دست اندرکاران و مخاطبین طراحی، ساخت، خرید و فروش و تجهیز ویلا برگزار می شود.

این نمایشگاه با حضور شرکت های مختلف تولیدی و خدماتی و همچنین نهادها و سازمان های مختلف از ۹ لغایت ۱۲ شهریور ماهدر سالن نمایشگاه­های بین المللی منطقه آزاد انزلی برپا خواهد شد.

آقای عاطفی رئیس ستاد برگزاری نخستین نمایشگاه جامع ویلا گفت: این نمایشگاه فرصت مناسبی برای ارائه کالا و خدمات در حوزه صنعت ویلا برای فعالین خدماتی ، تولیدی و بازرگانی است تا ضمن آشنائی با آخرین دستاوردهای این حوزه ، با شرکت های دیگر تبادل اطلاعات کرده و وارد مذاکرات تجاری شوند.

وی خاطر نشان کرد: نخستین نمایشگاه جامع ویلا در حوزه هایمعماری و دکوراسیون داخلی،تجهیزات داخلی ویلا، فضای سبز، پوشش های سقف و دیوار، در و پنجره و یراق، کاشی ، سرامیک ، پارکت ، پوشش های سقف

تاسیسات، مصالح و سنگ های ساختمانی،ویلاهای پیش ساخته،ویلا املاک،مشاوران ، پیمانکاران و انبوه سازان و لوازم و تجهیزات برق و روشنایی برگزار می شود و علاوه بر شرکت ها برخی از سازمان ها و نهادهای دولتی نیز مشارکت خواهند داشت.

رئیس ستاد برگزاری نخستین نمایشگاه جامع ویلا اضافه کرد: برگزاری چند نشست و کارگاه تخصصی و آموزشی، تورهای بازدید از ویلاهای نمونه در حال احداث برخی از برنامه های جانبی این نمایشگاه است.

علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر این نمایشگاهبا شماره تلفن های ۰۲۱۸۸۵۷۸۹۱۳ الی۱۴ ستاد برگزای نمایشگاه  تماس بگیرند.

0 پسندیده شده
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.