آخرین تحولات بازار میوه های ممنوعه

|
0 دیدگاه

رئیس اتحادیه میوه و سبزی گفت: در حال حاضر عمده میوه های خارجی موجود در بازار پرتقال مصری،لیموترش برزیل،آووکادو و زغال اخته ترک است.

حسین مهاجران رئیس اتحادیه میوه و سبزی با اشاره به وضعیت قیمت میوه اظهار داشت: با وجود ثبات حاکم بر قیمت ها و کیفیت بالای محصولات عرضه شده، بازار در رکود به سر می برد و تنها می توان افزایش تولید بیش از مصرف را دلیل این امر دانست.

وی از ورود نارنگی ژاپنی به بازار مصرف خبر داد و گفت: طی چند روز اخیر پیش بینی می شد که انار به بازار مصرف برسد اما هم اکنون این محصول به دست نیامده، اما نارنگی ژاپنی طی ۵ روز آینده به بازار بیاید.

مهاجران با اشاره به قیمت انواع میوه بیان کرد: نرخ هر کیلو گیلاس ۱۲ هزار تومان،آلبالو بذر خارجی ۶ هزار تومان،آلبالو بذر داخلی ۷ هزار تومان، هلو، سیب گلاب،شبرنگ و انگور ۶ هزار تومان،هندوانه ۶۰۰ تومان، طلابی و خربزه ۸۰۰ الی ۲ هزار و ۲۰۰ تومان است.

وی ادامه داد: هر کیلو گوجه ۴۰۰ الی هزار و ۲۰۰ تومان،خیار گلخانه هزار و ۲۰۰ الی سه هزار تومان،سیب زمینی و پیاز ۸۰۰ الی هزار و ۲۰۰ تومان به فروش می رسد.

رئیس اتحادیه میوه و سبزی با بیان اینکه زغال اخته ترک در بازارعرضه شده، تصریح کرد: در حال حاضر عمده میوه های خارجی موجود در بازار پرتقال مصری،لیموترش برزیل،آووکادو و زغال اخته ترک است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.