آخوندی مهمان داشت نیامد

اتمام مسکن مهر شهرهای جدید به جز پردیس تا پایان سال

|
0 دیدگاه

مدیرعامل عمران شهرهای جدید با بیان این‌که مسکن مهر شهرهای جدید ایران به جز پردیس تا پایان امسال به اتمام می‌رسد، گفت: در افتتاح امروز وزیر راه به دلیل این‌که مهمان داشت نیامد.

محسن نریمان در حاشیه افتتاح ۱۱۳۴ واحد مسکن مهر اظهار کرد: کل پروژه‌های مسکن مهر شهرهای جدید ایران را تا پایان امسال تمام می‌کنیم اما با توجه به این‌که واحدهای مسکن مهر پردیس دیرتر آغاز شد، بخشی از این پروژه‌ها سال آینده به اتمام می‌رسد.

وی با بیان این‌که حدود ۱۰۰ هزار مسکن مهر در شهر پردیس در حال ساخت است، افزود: در این واحدها حدود ۴۰۰ هزار نفر اسکان خواهند یافت و برنامه ما این است که به صورت ماهانه افتتاح مسکن مهر را در شهرهای جدید داشته باشیم.

وی با بیان این‌که در فاز ۳ حدود ۶۱۰۰ واحد مسکن مهر ساخته شده است، تصریح کرد: ۱۱۳۴ واحدی که امروز افتتاح شده تا پایان شهریور به مرور به مردم تحویل می‌شود.

وی در پاسخ به پرسش تسنیم مبنی بر این‌که قرار بود وزیر راه و شهرسازی در مراسم امروز حضور یابد، گفت: آقای آخوندی به مناسبت هفته دولت امروز مهمان داشت ضمن آن‌که امروز جلسه هیئت دولت را نیز داریم که وزیر راه و شهرسازی باید در آن حضور یابد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.