اختصاص۱۴۰میلیارد ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی به بانک مهر اقتصاد هرمزگان

|
0 دیدگاه

رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان هرمزگان گفت: درسالجاری ۱۴۰ میلیارد ریال تسهیلات با رویکرد اقتصاد مقاومتی به بانک مهر اقتصاد این استان اختصاص یافت.

بهزاد شمس الدینی چهارشنبه به مناسبت روز خبرنگار در نشست با خبرنگاران افزود: سال گذشته نیز ۱۲۰ میلیارد ریال تسهیلات در زمینه اقتصاد مقاومتی به بانک مهر اقتصاد هرمزگان اختصاص یافت که این تسهیلات در راستای حمایت از بنگاههای خرد و زودبازده است.
وی با اشاره به شعار امسال از سوی مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل بیان داشت: رویکرد اساسی بانک مهر اقتصاد بر محور اقتصاد مقاومتی استوار است.
وی با اشاره به اینکه در سال گذشته بیش از چهارهزار میلیارد ریال تسیهلات به متقاضیان پرداخت شد، اظهارکرد: امسال نیز بیش از چهار هزار میلیارد ریال تسهیلات درنظرگرفته شده که تاکنون یکهزار میلیارد ریال آن پرداخت شده است.
رئیس اداره امور شعب بانک مهراقتصاد هرمزگان خاطرنشان کرد: بانک مهراقتصاد در استان دارای ۱۴ شعبه است که از این طریق سعی داریم خدمات مختلف بانکی را به مشتریان خود به بهترین شکل ارائه نماییم.
شمس الدینی یادآورشد: بانک مهراقتصاد هرمزگان با شفاف سازی و اعتمادی که مردم به آن داشتند، جز چهار بانک بزرگ استان شناخته شده و تمام تلاش خود را انجام می دهد تا منابعی که جذب شده را در خود استان مصرف کرده و مانع خروج آن شویم.
وی در پایان با اشاره به اینکه در تقویم اجرایی بانک مهراقتصاد تجلیل از خبرنگاران گنجانده شده است، یادآورشد: خبرنگاران چشم بینا و گوش شنوای جامعه هستند و تاکنون همکاری خوبی بین بانک مهراقتصاد و خبرنگاران در استان وجود داشته است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.