رشد 379 واحدی شاخص

ادامه روزهای طلایی در تالار شیشه‌ای

|
0 دیدگاه

در معاملات بازار سرمایه در روز ۱۷ مرداد ماه ۹۵، تعداد یک هزار ۲۳۶ سهم اوراق بهادار به ارزش سه میلیارد و ۷۱ میلیون و ۳۶۶ هزار ریال در بیش از ۸۹ نوبت معاملاتی داد و ستد شدند.

شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ۳۷۹ واحد رشد کرد و به ارتفاع ۷۸ هزار و ۷۰۴ واحدی را رسید.

در معاملات امروز تعداد یک هزار و ۲۳۶ سهم اوراق بهادار به ارزش سه میلیارد و ۷۱ میلیون و ۳۶۶ هزار ریال در بیش از ۸۹ نوبت معاملاتی داد و ستد شدند.

بر این اساس کلیه شاخص‌ها با روند مثبت روبرو شدند به طوری که شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) ۱۳۵ واحد و شاخص بازار اول ۲۶۰ واحد، شاخص آزاد شناور ۲۹۷ واحد و  شاخص بازار دوم ۵۹۰ واحد، شاخص کل(هم‌وزن) ۶۱ واحد و شاخص قیمت(هم‌وزن) ۶۱ واحد رشد را تجربه کردند.

نمادهای پر بیننده معاملات امروز بورس سایپا، ایران خودرو، توسعه معادن و فلزات، سرمایه‌گذاری سایپا، کنتور سازی ایران با روند مثبت، زامیاد بدون تغییر و پالایش نفت بندر عباس با روند نزولی به کار خود پایان دادند.

*معاملات بازار فرابورس:

شاخص بازار فرا‌بورس با رشد بیش از یک واحدی به پله ۸۱۷ واحدی صعود کرد.

در معاملات بازار فرا‌بورس تعداد ۲۶۱ هزار و ۶۹۳ سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و ۳۰۱ میلیون و ۴۶۸ ریال در بیش از ۲۷ نوبت معاملاتی دادوستد شدند.

نمادهای پربیننده بازار فرابورس در معاملات امروز پالایش نفت تهران، سهامی ذوب آهن اصفهان، مدیریت انرژی امید تابان هور، آتیه داده پرداز، پالایش نفت لاوان با رشد شرکت مواد ویژه لیا و توکاریل با کاهش به کار خود پایان دادند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.