ارائه بسته پیشنهادی سازمان بورس و اوراق بهادار

|
0 دیدگاه

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار به همراه اعضای هیات مدیره این سازمان با علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد.

بعد از ظهر دیروز (سه‌شنبه دوم شهریور ۹۵) شاپور محمدی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار به همراه اعضای هیات مدیره این سازمان با علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار که  با حضور پورابراهیمی رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی برگزار ، لاریجانی از حضور چهره­‌های علمی و متخصص در راس مدیریت این سازمان ابراز خرسندی و نقش بازار سرمایه را در اقتصاد ملی با اهمیت توصیف کرد . در ادامه این دیدار محمدی نیز با قدردانی از حمایت‌های مستقیم مجلس شورای اسلامی از بازار سرمایه، تصویب قوانین مناسب مرتبط با این حوزه را اقدام موثری از سوی قوه مقننه در روند تقویت و توسعه این بازار ارزیابی نمود.

در این دیدار، پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تشریح روند شکل‌گیری بورس‌ها، ساختارمند شدن بازار سرمایه و اقدامات و فعالیت‌های موثر سازمان بورس و اوراق بهادار به عنوان ناظر این حوزه را در رشد و توسعه این بازار مهم برشمرد.

در خاتمه بسته پیشنهادی سازمان بورس و اوراق بهادار در ارتباط با اصلاحیه ماده ۲۴۱ قانون تجارت جهت بررسی بیشتر به رئیس مجلس شورای اسلامی تقدیم گردید.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.