ارزش طرح های بانک مرکزی در بروجرد بیش از ۶ هزار میلیارد ریال است

|
0 دیدگاه

سرپرست فرمانداری ویژه بروجرد ارزش طرح های بانک مرکزی در استان لرستان را ۱۲ هزار میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: سهم بروجرد از این طرح ها بیش از ۶ هزار میلیارد ریال است.

علی کورانی فر روز یکشنبه در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان لرستان در کارخانه زاگرش پوش بروجرد واقع در شهرک صنعتی این شهرستان افزود: سهم بیش از ۵۵ درصدی طرح های بانک مرکزی در بروجرد نشان از توجه ویژه استانداری به بروجرد و ظرفیت بالای این شهرستان است.
وی اظهار کرد: مدیران استان لرستان، مدیران واحدهای صنفی، خدماتی و تولیدی و فعالان عرصه های مختلف اعتقاد دارند که استانداری از هیچ تلاشی برای جلوگیری از تعطیلی واحدهای صنعتی استان دریغ نمی کند.
سرپرست فرمانداری ویژه بروجرد افزود: تلاش بر این است که چرخ واحدهای تعطیل نیز به حرکت در آید و این واحدها در مدار تولید و خدمات رسانی قرار گیرند.
وی با گرامیداشت یادو خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: هفته دولت تداعی کننده روزهای پرشور خدمتگزاری دولت به ملت ایران است.

** لزوم ایجاد اورژانس در شهرک صنعتی بروجرد
مدیرعامل شهرک صنعتی بروجرد نیز در این نشست با اشاره به مصوبات نشست قبلی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان لرستان اظهار کرد: با توجه به پیگیری های انجام شده بانک های ملی، ملت و تجارت اقدامات اولیه را برای رفع مشکلات واحدهای صنعتی بروجرد انجام داده اند.
محمود روزبهانی افزود: برق شهرک صنعتی از یکم شهریورماه برای مرمت و نگهداری به اداره برق بروجرد تحویل داده می شود ولی اداره راه و شهرسازی هنوز نسبت به ایجاد دوربرگردان در ورودی شهرک اقدام نکرده است.
وی ایجاد پایگاه بهداشتی درمانی و اورژانس در شهرک صنعتی بروجرد را ضروری خواند و گفت: در سال های گذشته کارگرانی در اثر کار مصدوم شده اند که تا رسیدن به شهر مشکلاتی برای آنها ایجاد شده است.
مدیرعامل شهرک صنعتی بروجرد افزود: وضعیت آسفالت شهرک صنعتی بروجرد خوب نیست و باید بازسازی شود.
استاندار، مدیرکل تامین اجتماعی و مدیرکل هماهنگی استانداری لرستان نیز در این نشست حضور داشتند.
بازدید از واحدهای صنعتی دارای مشکل از دیگر برنامه های استاندار لرستان می باشد.
حدود ۳۵ درصد صنایع استان لرستان در شهرستان بروجرد واقع شده اند که در جریان تحریم ها و مشکلات اقتصادی کشور تعدادی از این واحدهای صنعتی نیز دچار مشکل شدند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.