اصلاح نواقص بخش کشاورزی در برنامه ششم با چند الحاقیه‌

|
0 دیدگاه

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی گفت: لایحه برنامه ششم در بخش کشاورزی نقایص فراوانی داشت اما با الحاقیه‌های خوب و کارهای کارشناسی که در مرحله بعد انجام شد، این لایحه‌ امروز به همراه الحاقیه‌های آن از کمیسیون کشاورزی به کمیسیون تلفیق می‌رود.

نظر افضلی اظهار کرد: کار کارشناسی روی برنامه  پنج ساله ششم توسعه در بخش کشاورزی در حال انجام است و امروز آخرین مهلت تقدیم الحاقیه لوایحی بوده که دولت به ما ارائه داده است.

وی افزود: این لایحه‌ در ابتدا نقایص فراوانی داشت اما با الحاقیه‌ها و کارهای کارشناسی که در مرحله بعد انجام شد و کارشناسان وزارت جهاد کشاورزی به کمیسیون کشاورزی مجلس آمدند و برنامه‌های خود را ارائه دادند، این لایحه‌ با  الحاقیه‌های آن امروز به کمیسیون تلفیق برای تایید نهایی ارسال می‌شود.

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی و منابع طبیعی مجلس ادامه داد : این لایحه در بخشهای مختلفی مانند دامپروری، آب، خاک و … الحاقیه داشته و شرایط خوبی برای اجرا در برنامه ششم فراهم کرده است.

وی در پایان گفت: در مجلس کارگروه‌هایی در بخش‌های مختلف آب، کشاورزی، دام و طیور تشکیل شد و برنامه‌های وزارت جهاد کشاورزی را مورد بررسی قرار داد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.