افتتاح فاز به فاز مسکن مهر

افتتاح ۱۱۳۴ واحد فاز ۳ در هفته دولت

|
0 دیدگاه

مدیرعامل شرکت عمران پردیس با اشاره به افتتاح ۴۵۰۰ مسکن مهر فاز ۱۱ از برنامه‌ریزی برای افتتاح فاز به فاز این پروژه‌ها خبر داد و گفت: در گام بعدی ۱۱۳۴ مسکن مهر فاز ۳ همزمان با هفته دولت افتتاح می‌شود و پس از آن نوبت به فاز ۸ خواهد رسید.

سعید غفوری با یادآوری افتتاح بیش از ۴۵۰۰ واحد مسکن مهر فاز ۱۱ پردیس اظهار کرد:‌ این واحدها با تمام امکانات زیربنایی و روبنایی افتتاح و در حال واگذاری به متقاضیان است، در راستای برنامه تکمیل و تحویل واحدها نوبت به پروژه‌های فاز ۳ رسیده است.

وی با بیان این‌که همزمان با هفته دولت امسال ۱۱۳۴ واحد این فاز افتتاح می‌شود، تصریح کرد:‌ پس از این فاز نیز نوبت به فاز ۸ می‌رسد و در برنامه داریم در گام اول حدود ۱۰۰۰ واحد این فاز را نیز افتتاح کنیم.

وی با تاکید بر این‌که روی همه فازهای مسکن مهر پردیس تمرکز کرده‌ایم، افزود: در فاز ۳ یک مجتمع تجاری با مساحت ۹۰۰۰ متر، مسجد محله‌ای، خانه کُشتی، پارک و کتابخانه عمومی با همکاری شهرداری به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس با بیان این‌که از دو ماه پیش کار ساخت ۳ مدرسه نیز در فاز ۳ آغاز شده است، گفت:‌پیشرفت فیزیکی این مدارس مناسب است.

به گفته غفوری، در هفته دولت همچنین ۳ مدرسه فاز ۱۱ (کوزو) به همراه مسجد جامع شهر به بهره‌برداری خواهد رسید.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.