رکود در بازار ماهی

افزایش صادرات قیمت تخم‌مرغ را گران کرد

|
0 دیدگاه

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی گفت: قیمت هر کیلو مرغ با کاهش ۱۰۰ تا ۲۰۰ تومانی نسبت به هفته گذشته به ۷ هزار و ۶۰۰ تومان رسیده است.

مهدی یوسف‌خانی در خصوص قیمت مرغ در هفته جاری گفت: قیمت هر کیلوم مرغ در هفته جاری به ۷ هزار ۶۰۰ در خرده فروشی رسیده و قیمت هر کیلو مرغ عمده ۷ هزار و ۱۰۰ تومان است.

وی در ادامه افزود: قیمت مرغ نسبت به هفته گذشته تغییر چندانی نداشته و تنها با ۱۰۰ تا ۲۰۰ تومان کاهش روبرو شده است.

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی در توضیح قیمت هر کیول ران و سینه مرغ گفت: قیمت هر کیلو ران ۶ هزار و ۶۰۰ تومان و هر کیلو سینه بدون استخوان ۱۵ هزار تومان است.

یوسف خانی تصریح کرد: قیمت هر شانه تخم مرغ با افزایش هزار تومانی به ۹ هزار تومان و هر کیلو با افزایش ۵۰۰ تومانی به ۴ هزار و ۵۰۰ رسیده است.

وی در خصوص علت افزایش قیمت مرغ گفت: با توجه به افزایش صادرات تخم‌مرغ در فصل تابستان به کشور عراق شاهد افزایش قیمت این کالا در بازار هستیم.

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی در توضیح پیش‌‌بینی قیمت مرغ در هفته‌های آینده گفت: قیمت هر کیلو مرغ تا پایان تابستان بین کیلویی ۷ هزار و ۵۰۰ تا ۸ هزار تومان در نوسان است.

یوسف خانی در خصوص قیمت ماهی گفت: با توجه به فصل تابستان و تشدید گرمی هوا شاهد رکود در بازار ماهی هستیم و هیچ تغییر در قیمت انواع این محصول به وجود نیامده است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.