هراونس طلا 23 دلار بالارفت

افزایش نرخ دلار و جهش قیمت سکه در بازار آزاد

|
0 دیدگاه

صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (چهارشنبه) بازار آزاد، هر دلار آمریکا را با پنج ریال افزایش قیمت نسبت به دیروز ۳۵ هزار و ۳۲۴ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۱۹۳ هزار ریال افزایش ۱۱ میلیون و ۲۵۷ هزار ریال دادوستد کردند.

بر اساس معاملات ثبت شده در سامانه سنا که توسط صرافی های مجاز کل کشور انجام می گیرد، هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر با ۳۶۸ ریال کاهش نسبت به روز گذشته (سه شنبه نوزدهم مردادماه) به ۳۹ هزار و ۴۲۱ ریال رسید و هر پوند انگلیس نیز با ۱۱۰ ریال افزایش قیمت، ۴۶ هزار و ۶۰۰ ریال فروخته شد.
همچنین برپایه ارقام تارنمای اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با ۱۹۰هزار ریال افزایش به ۱۱ میلیون و ۲۴۰ هزار ریال، هر قطعه نیم سکه با ۶۰ هزار ریال افزایش قیمت پنج میلیون و ۶۴۰ هزار ریال و هر قطعه ربع سکه با ۵۵ هزار ریال افزایش قیمت ۲ میلیون و ۹۲۵ هزار ریال داد وستد شد.
در معاملات امروز بازار آزاد، هر قطعه سکه گرمی با ۲۰ هزار ریال افزایش قیمت نسبت به روز گذشته، یک میلیون و ۸۴۰ هزار ریال فروخته شد و هر گرم طلای ۱۸عیار، یک میلیون و ۱۴۵ هزار و ۹۰ ریال داد و ستد شد.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر اونس طلا نیز با ۲۲ دلار و ۸۰ سنت افزایش قیمت نسبت به دیروز، یک هزار و ۳۵۵ دلار قیمتگذاری شد.
این اتحادیه برای امروز، قیمت هر دلار را ۳۵ هزار و ۴۰۰ ریال و هر یورو را ۳۹ هزار و ۶۴۰ ریال اعلام کرده است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.