امكان استرداد اینترنتی بلیت قطار مهیا می‌شود

|
0 دیدگاه

در راستای افزایش خدمات به متقاضیان سفر با قطارها، شرکت حمل‌ونقل ریلی رجا امکان استرداد بلیت‌های اینترنتی را فراهم می‌کند.

سعید رهنما با اعلام امكان امکان استرداد اینترنتی بلیت قطارهای رجا، گفت: به‌زودی امکان استرداد بلیت در کاربری اینترنتی فروش بلیت قطارهای رجا فعال و مبلغ استرداد به‌صورت اعتبار خرید در کاربری اینترنتی شارژ خواهد شد.

مدیر بازاریابی و فروش شرکت رجا گفت: استرداد و دریافت خسارت در کاربری اینترنتی خریدار بلیت بر اساس کد استرداد که به شماره همراه مسافر ارسال خواهد شد، انجام می‌شود.

وی تأکید کرد: با راه‌اندازی این برنامه، متقاضیان حتماً در زمان خرید بلیت باید شماره تلفن همراه خود را به صورت دقیق ثبت کنند در غیر این صورت مسؤولیت عواقب ناشی از ثبت اشتباه شماره تلفن همراه و نشر اطلاعات محرمانه مرتبط با آن، با شخص مسافر خواهد بود.

رهنما افزود: مطلوب است مسافران پیامک‌های ارسالی از سامانه فروش را که حاوی اطلاعات بلیت خریداری شده آنهاست تا پایان سفر نگه‌داری کنند.

مدیر بازاریابی و فروش رجا گفت: اطلاعات ارسالی از طریق سامانه‌ی فروش برای مسافر شامل: سریال بلیت در زمان خرید یا کد استرداد در زمان استرداد بلیت، کاملاً شخصی و محرمانه بوده و از در اختیار قراردادن این اطلاعات به شخص ثالث باید خودداری شود.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.