انعقاد قرارداد ۱۰ هزار میلیارد ریالی مشارکت بخش خصوصی در ۲۲ پروژه آب و فاضلاب

|
0 دیدگاه

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از انعقاد قرارداد نمادین مشارکت بخش خصوصی در ۲۲ پروژه آب و فاضلاب کشور با حضور معاون اول رئیس‌جمهور و وزیر نیرو خبر داد.

حمیدرضا جانباز با اعلام این خبر اظهار داشت: به‌منظور اجرای مصوبات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، ۲۲ پروژه توسط شرکت‌های آب و فاضلاب برخی استان‌ها و با مشارکت بخش خصوصی انجام می‌شود که شنبه آینده (۲۳ مردادماه) با حضور “اسحاق جهانگیری” معاون اول رئیس‌جمهور و “حمید چیت‌چیان” وزیر نیرو به صورت نمادین منعقد می‌شود.

وی افزود: حجم و ارزش این قراردادها افزون بر ۱۰ هزار و ۵۸۰ میلیارد ریال است که به عنوان یکی از راهکارهای وزارت نیرو برای رفع مشکل کمبود نقدینگی و تسریع در اجرای امور اجرایی می‌شود.

جانباز تصریح کرد: در این پروژه‌ها بخش خصوصی به صورت مستقیم حضور دارد و شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور برنامه‌ریزی و مدیریت پروژه‌ها و طرح‌ها را انجام می‌دهد و امید می‌رود تا پایان امسال بتوانیم این مبلغ را برای بیش از ۱۴۰ پروژه دیگر در سطح کشور آماده کنیم.

مدیرعامل آبفای کشور خاطرنشان کرد: سال جاری و با اقدام‌های انجام‌شده، نقطه عطفی در مشارکت بخش خصوصی با صنعت آب و فاضلاب کشور است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.