اولین حضور پساتحریم ایران در نمایشگاه دارویی ویتنام

|
0 دیدگاه

عضو هیئت مدیره هلدینگ شفادارو گفت در پی رفع تحریم‌ها و ایجاد گشایش در همکاری‌های بین‌المللی، این شرکت به‌نمایندگی از شرکت‌های ایرانی در نمایشگاه دارویی ۲۰۱۶ ویتنام حضور یافت.

عضو هیئت مدیره هلدینگ شفادارو با اشاره به اینکه مدتها ایران در شرایط تحریم قرار داشت، گفت: پس از سالها تحریم ایران و مشکلات پیش روی حضور ایران در نمایشگاه‌های دارویی جهان، شرکت هلدینگ شفادارو در نمایشگاه دارویی ویتنام حضور یافت.

فرشاد دهقانی با اشاره به اینکه هلدینگ شفادارو شامل شرکتهای داروسازی دانا، راموفارین، اندیشه نگاه سلامت، کیمیدارو جابربن حیان و اسوه است، گفت: این شرکتها توانایی قابل توجهی در تولید دارو در ایران دارند و توانسته‌اند به حل مشکلات دارویی کشور به‌ویژه در شرایط تحریم کمک کنند.

وی گفت: با رفع تحریمها، رایزنی برای همکاری بیشتر با شرکتهای داروسازی جهان و جذب بازارهای جهانی آغاز شد که نتیجه این پیگیری‌ها، حضور هلدینگ شفادارو به‌نمایندگی از شرکت‌های ایرانی در نمایشگاه دارویی ۲۰۱۶ ویتنام بود.

دهقانی افزود: در این نمایشگاه توانستیم با شرکتهای داروسازی حاضر که از کشورهای آسیایی، آفریقایی و اروپایی به نمایشگاه آمده بودند، دیدارهایی داشته باشیم.

سمیعی مدیرعامل هلدینگ شفادارو نیز گفت: نمایشگاه ویتنام دستاورد مهمی را در زمینه تقویت تعامل جهانی دارد و در این نمایشگاه می‌توانیم با داروسازان جهانی رایزنی داشته باشیم و توانمندی‌های خود را به آنها ارایه دهیم تا شاهد یک تعامل دوسویه برای کاهش نیازهای دوطرف باشیم.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.