بررسی وضعیت صنایع کوچک در «چوب خط»

|
0 دیدگاه

در آستانه ۲۱ مرداد ــ روز ملی حمایت از صنایع کوچک ــ این قسمت برنامه «چوب‌خط» مسائل و مشکلات صنایع کوچک را بررسی خواهد کرد.

محمدرضا قاهری، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان تهران در استودیوی پخش زنده این برنامه حضور خواهد داشت؛ همچنین علیرضا مقیسه، مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری واحدهای کوچک و متوسط نیز مهمان تلفنی این برنامه خواهد بود.

در این برنامه مسئولان چندین واحد صنعتی از مشکل‌آفرینی برخی نهادهای متولی امر و وعده‌های عملیاتی نشده خواهند گفت. همچنین برخوردهای سؤال‌برانگیز بانکها با صنایع، معافیتهای مالیاتی عمل نشده، تخفیفهای اجرا نشده در شهرکهای صنعتی و قاچاق کانتینری نیز از موارد دیگری است که در این برنامه بررسی خواهد شد.

بخش «نگاه هفته» این قسمت از چوب خط نیز «بخشنامه مبارزه با فساد» ابلاغی معاون اول رئیس‌جمهور را مورد ارزیابی قرار خواهد داد.

این برنامه ساعت بیست و سی دقیقه امروز چهارشنبه ۲۰ مرداد به‌صورت زنده از شبکه افق پخش خواهد شد و بازپخش آن پنجشنبه ۲۱ مرداد ساعت پانزده و سی دقیقه خواهد بود.

گفتنی است چوب خط برنامه‌ای ترکیبی با موضوع «اقتصاد ایران» است که در هر قسمت با حضور کارشناسان، نمایندگان مجلس و مسئولان به موضوعات مختلفی پیرامون فرصتها، آسیبها و موانع پیش روی اقتصاد ایران  می‌پردازد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.