محمدیان مشاور نعمت زاده شد

برکناری مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت

|
2 دیدگاه

تقی محمدیان از مدیر کلی دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت کنار رفت و این سمت مهم بدون مدیرکل و با سرپرستی علی خلج اداره می‌شود.

تقی محمدیان مدیر کل دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت در سکوت خبری از این سمت کنار گذاشته شد.

تقی محمدیان  امروز با حکمی از سوی محمد رضا نعمت زاده به عنوان  مشاور وزیر در امور مقررات صادرات و واردات منصوب شد.

بنابراین گزارش دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت فعلا مدیر کل ندارد و علی خلج به عنوان سرپرست دفتر مقررات صادرات و واردات مشغول به کار است.

در متن حکم مشاوره محمدیان آمده است : نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به سمت مشاور وزیر در امور مقررات صادرات و واردات منصوب می شوید.

وی در ادامه تصریح کرده است : انتظار دارم با توجه به افق های پیش رو در جهت تحقق سیاستهای کلان کشور در حوزه توسعه صادرات غیر نفتی، روان سازی قوانین و مقررات مربوط به برنامه های تجاری با رعایت اصول قانون مداری ، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در تطابق با اسناد بالا دستی و سیاستهای ابلاغی به ویژه در زمینه اقتصاد مقاومتی به نحو مطلوب اقدام کنید.

به گزارش تسنیم، در ماه های گذشته تغییرات زیادی در وزارت صنعت انجام شده است به‌طوری‌که هفته گذشته  منوچهر طاهایی جایگزین گودرزی در مرکز اطلاع‌رسانی وزارت صنعت شد و مجید طلیمی نیز  به عنوان قائم مقام در مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی  منصوب شد.

حدود یک ماه پیش هم نعمت زاده، رضا رحمانی نماینده سابق مجلس را به‌عنوان قائم‌مقام خود در وزارت صنعت، معدن و تجارت منصوب کرد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

2 دیدگاه

توسط: ناظری

سلام
نعمت زاده وزیر باشه، یه همچین آدمهای ضعیفی هم باید بشند مشاور دیگه
تقی محمدیان!!

توسط: محمدیاران

علی خلج کیست؟ سرپرست دفتر مقررات صادرات و واردات … و ….به تمام معنا ست که فقط در کار ارباب رجوع اختلال و زحمت ایجاد میکند و کارمندان آن اداره هم از دست او به امان.اخیر محاسن هم گذاشته تا شاید حکم مدیر کلی هم بگیرد. من چند بار که مراجعه کرده ام نامه مرا گم کرده و هفته ها وقتم را به هدر داد.
امیدوارم خلج هم از دفتر مقررات صادرات و واردات …. را گم کند.

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.