تأمین آب با ضرب الاجل ۴۵ روزه میسر نخواهد بود

|
0 دیدگاه

وزیر نیرو با بیان اینکه مسئله آب، مسئله ای نیست که تأمین آن با ضرب الاجل های ۴۵ روزه میسر باشد، گفت: در برنامه ریزیها، پیش بینی شده است که سهم صنعت از منابع آبی از ۲ به ۳.۵ درصد افزایش یابد.

به نقل از تسنیم، حمید چیت چیان در حاشیه جلسه هیئت دولت در خصوص مصوبات جلسه استانداران در مورد اقتصاد مقاومتی افزود: تقریباً آنچه مد نظر استانداران در این جلسه بود، قابل تأمین است.

وی گفت: یکی از موارد بسیار مهم در این جلسه، افزایش سهم اختصاصی صنعت از منابع آب است که بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، پیش بینی شده است از ۲ به ۳٫۵ درصد افزایش یابد.

چیت چیان در ادامه در خصوص تأمین آب کشاورزی نیز گفت: در این مورد صحبت هایی مطرح و پاسخ ما نیز این بود که در مکان هایی که سد سازی و شبکه آبیاری زه کشی در حال اجراست، امکان توسعه کشاورزی وجود دارد اما در سایر مناطق ازجمله دشت های ممنوعه و مکان هایی که حقابه های آب سطحی در اختیار حقابه داران است، طبعاً امکان توسعه کشاورزی میسر نخواهد بود.

وی در ادامه با بیان اینکه در این جلسه موارد اختلافی چندانی وجود نداشت اظهار داشت: تنها در یک مورد با عنوان فرصت ۴۵ روزه برای استعلام در مورد تأمین آب صنعت، اختلاف جزئی وجود داشت که ما اعلام کردیم دادن فرصت نیز مشکل این موضوع را حل نمی کند.

وزیر نیرو در ادامه با اشاره به اینکه موارد اختلافی چندانی در جلسه استانداران وجود نداشت، گفت: مسئله آب، مسئله ای نیست که تأمین آن با ضرب الاجل های ۴۵ روزه میسر باشد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.