تبریک سازمان هواپیمایی به مناسبت روز خبرنگار

|
0 دیدگاه

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: خبرنگاران از این حیث که به دنبال تثبیت نظارت و حاکمیت مردم بر دستگاه ها هستند قدرشان والاست.

جعفرزاده اظهار کرد: اگرچه ۱۷ مرداد را روز گرامیداشت روز خبرنگار نام نهاده اند اما امروز بیداری و ارتقا آگاهی جوامع بشری و توسعه ابزارهای رسانه ای به گونه ای است که نقش موثر این قشر و حضور لحظه به لحظه شان نزد افکار عمومی انکار ناپذیر است به تعریفی که بیداری ملت ها بدون لحاظ قدرت، نفوذ و توان تاثیرگذاری این حرفه با تردید روبرو خواهد شد.

وی افزود: خبرنگاران افرادی مطلع، پیشرو، متبحر و نگارشگری هستند که همت شان به توسعه همه جانبه جوامع منجر می شود و اگر رشد و توسعه ای برای کشورها و ملت ها در طبقه بندی جهان به اول و در حال توسعه منظور شده است نظریه پردازان اجتماعی، اقتصادی و دیگر صاحب نظران بر تاثیرگذاری عمیق خبرنگاران اذعان داشته و دارند.

وی گفت: محور مشترک خبرنگاران و به خصوص منتقدین آنها خود زمینه ساز رشد افکار عمومی است و اگرچه تا باور واقعی آنها راه بسیار است اما از این حیث که شفاف سازی در جامعه را سر فصل فعالیت ها قرار می دهند و از همه مهمتر ضامن حاکمیت و نظارت مردم بر منویات و عملکرد دستگاهها هستند قابل تقدیر و قدرشان والاست.

وی با گرامیداشت یاد وخاطره شهید محمود صارمی وی را مصداق درست خبرنگاری متعهد و معتقد به مبانی اخلاقی و حرفه ای که جانش را در این راه نثار کرد دانست و این روز را به همه خبرنگاران و به خصوص خبرنگاران حوزه حمل و نقل  تبریک گفت.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.