تجارت ایران و لبنان بیشتر می‌شود

|
0 دیدگاه

تجار لبنانی به سرپرستی وزیر صنایع این کشور به ایران سفر می‌کنند تا مذاکراتی را به صورت رو در رو با تجار و فعالان اقتصادی ایران داشته باشند.

تجار و فعالان اقتصادی و تجاری ایران و لبنان به همراه وزیر صنایع لبنانی‌ها رودرروی یکدیگر قرار می‌گیرند تا به افزایش حجم مبادلات تجاری و اقتصادی دو طرف در زمینه‌های مختلف کمک کنند.

تجار لبنانی به سرپرستی وزیر صنایع این کشور به ایران سفر می‌کنند تا مذاکراتی را به صورت رو در رو با تجار و فعالان اقتصادی ایران داشته باشند و جلساتی با حضور تشکل‌ها و شرکت‌های ایرانی در گروه‌بندی‌های کالایی به همراه تجار لبنانی برگزار می‌شود.

ترکیب هیئت لبنانی در زمینه‌های بیمه، سیمان، مواد غذایی، پلاستیک، مبلمان، دارو، تشک‌های طبی و معمولی، رنگ و رزین، لبنیات، تصفیه آب و فاضلاب، کابل برق، کاغذ، انرژی خورشیدی، دکل‌های مخابراتی، البسه، شیرخشک و مصالح ساختمانی است.

دو طرف سعی دارند تا با بهره‌برداری مناسب از حضور هیئت لبنانی مذکور که به همراهی وزیر صنایع لبنانی‌ها صورت گرفته است نهایت تلاش خود را به منظور مبادلات تجاری و اقتصادی در زمینه‌های عنوان شده داشته باشند تا با درنظر گرفتن شرایط اقتصادی ایران و لبنان و نیز ظرفیت بازار این دو کشور از پتانسیل‌های موجود استفاده کنند.

حضور هیئت تجاری لبنانی‌ها به سرپرستی وزیر صنایع این کشور از فردا و به مدت سه روز در ایران انجام می‌گیرد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.