تحویل تاکسی جدید در روز اسقاط خودرو فرسوده

|
1 دیدگاه

گروه صنعتی ایران خودرو طرحی را اجرا کرده که براساس آن رانندگان تاکسی می توانند در روز اسقاط تاکسی فرسوده خود، ‌تاکسی نو را دریافت کنند.

سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در اجرای طرح نوسازی ناوگان و جایگزینی ۹۰هزار دستگاه تاکسی فرسوده با انعقاد قراردادی به گروه صنعتی ایران خودرو ماموریت داد تا به عنوان تامین کننده اصلی خودروهای این طرح، جایگزینی ۹۰هزار تاکسی فرسوده را آغاز کند.

طرح نوسازی ناوگان و جایگزینی ۹۰هزار دستگاه تاکسی فرسوده در سازمان مدیریت و برنامه ریزی با حضور دکتر محمدباقر نوبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور رونمایی شد تا با اجرای این طرح ده‌ها هزار تاکسی فرسوده از ناوگان حمل و نقل عمومی خارج شود و گامی مهم در رفع بحران آلودگی هوا به ویژه در شهر تهران برداشته شود.

پس از آن، گروه صنعتی ایران خودرو برنامه ریزی و اجرای طرح “کلید به کلید” را با هدف تحویل تاکسی نو در هنگام اسقاط خودرو فرسوده آغاز کرد و همزمان با هفته دولت به مرحله اجرا رساند.

با اجرای این طرح رانندگان و مالکان تاکسی می توانند تا لحظه دریافت خودرو جدید، تاکسی قبلی خود را در اختیار داشته و از آن استفاده کنند. پیش از اجرای طرح “کلید به کلید” مراحل دریافت تاکسی جدید از زمان اسقاط خودروی فرسوده چندماه طول می کشید و قطع درآمد رانندگان تاکسی، ‌مشکلاتی را برای آنها به وجود می آورد.

این طرح همزمان با هفته دولت به صورت کامل به مراحل اجرایی خود رسیده است و تعداد تاکسی های تحویل داده شده در هفته دولت از مرز یازده هزار دستگاه گذشت.

گروه صنعتی ایران خودرو برای اجرای طرح کلید به کلید، علاوه بر همکاری با مرکز اسقاط خودرو در منطقه کهریزک تهران، ده ها مرکز اسقاط دیگر در سراسر کشور را نیز به همکاری فراخوانده تا با همکاری این مراکز، ‌تحویل خودرو جدید در همان روز اسقاط تاکسی فرسوده انجام شود.

9 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

یک دیدگاه

توسط: ali

من پیکان داشتم عوض کردم پژو ۴۰۵ گرفتم واقعا پشیمونم ایران خودرو هر چی ماشین اوراق داشت به ما رانندگان تاکسی داد مخزن سی ان جی شم خیلی کوچیکه ۱۲۰ تا میری تموم میشه خیلی هم پر مصرفه عین پیکان کا ربرات بنزین مصرف میکونه تازه هفته اول دو بار رگلاتور عوض کردم الان هم یه ماه نیست که ماشین را تحویل گرفتم روغن داره کم میکونه اتاق هم که به لرز افتاده من اگه الان جای بقیه همکاران زحمت کشم باشم واقعا اگه مجبور نباشم ماشین م را عوض نمیکن خواهش میکنم اشتباه منا نکنید و زیر با قصد ۵۷۰۰۰۰ نرید واقعا با این تورم هزینه بالای ماشن بالا نرفتن کرایه ها تو اکثر شهرها کار اشتباهیه که ماشین تونا تعویض کنید حالا خودتون مختارید

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.