تخصیص ۱۰۰درصدی تمامی تعهدهای مالی طرح های دولت تا پایان سال

|
0 دیدگاه

در پنجمین روز از هفته دولت محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به اصلاحیه لایحه بودجه با همکاری مجلس شورای اسلامی ، از تخصیص ۱۰۰درصدی تمامی تعهدهای مالی طرح های دولت تا پایان سال خبر داد.

محمد باقر نوبخت عصرشنبه در آیین گشایش ۸۴ طرح زیربنایی و عمرانی در شهرستان اسفراین خراسان شمالی افزود: با گشایشی که برای طرح های دولتی ، واحدهای تولیدی و بخش کشاورزی فراهم شد به ویژه با اقدامی که چهارشنبه گذشته در مجلس با همکاری نمایندگان انجام شد که برای رونق اقتصادی سهم ارزشمندی داشت، تمام طرح ها و تعهدهای مورد توجه سفر رئیس جمهور به صورت ۱۰۰درصد تا قبل از پایان سال پرداخت می شود .
به گفته وی ، با پرداخت ۱۰۰درصدی این اعتبارها شاهد افتتاح این طرح ها خواهیم بود .
*** ۸۴طرح زیربنایی با حضورمعاون رئیس جمهور دراسفراین به بهره برداری رسید
در پنجمین روز از هفته دولت محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، ۸۴ طرح زیربنایی وتوسعه ای با۴۶۰ میلیارد ریال اعتبار را به صورت همزمان در استان ۹۳۶ هزار نفری خراسان شمالی افتتاح کرد.
نوبخت در عصر شنبه با حضور در بجنورد مرکز خراسان شمالی در جلسه برگزیدگان و فعالان اقتصادی استان دراستانداری شرکت می کند .
آخرین برنامه معاون رئیس جمهوری دراولین روز سفر به خراسان شمالی حضور در سیمای خراسان شمالی (شبکه اترک) است .
افتتاح همزمان طرح های هفته دولت در بجنورد مرکز خراسان شمالی با حضور معاون رئیس جمهورو رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، افتتاح و بازدید بخشی از پروژه دوبانده کردن مسیر بجنورد به جنگل گلستان و، شرکت در شورای برنامه ریزی استان و نشست خبری با خبرنگارن از برنامه های دومین روز سفر محمد باقر نوبخت به خراسان شمالی است.
استان ۹۳۶ هزار نفری خراسان شمالی در شمالشرق کشور واقع است و ۶۰۴ طرح در هفته دولت دراین استان با اعتبار ۵هزار ۱۲۰میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.