تداوم حضور جکی چان در شبکه نمایش

|
0 دیدگاه

دومین هفته پخش آثار جکی چان از دیشب شروع شد. هفته گذشته هفت فیلم‌ از این هنرپیشه،کارگردان فیلم‌های اکشن هنگ کنگی روی آنتن شبکه نمایش رفت و با استقبال زیادی از سوی مخاطبان سیما مواجه شد.

این آثار هر شب ساعت ۲۱ و روز بعد ساعت ۵:۳۰ و۱۱:۳۰ تکرار خواهد شد، این فیلم ها در قاب ۱۶:۹ و کیفیتی بهتر به شبکه نمایش می آیند.
بر اساس این گزارش  «خشم اژدهای جوان» یکشنبه ۲۴ مرداد، «اژدها می آید» دوشنبه ۲۵ مرداد، «برندگان و گناهکاران» سه شنبه ۲۶ مرداد، «انقلاب چین» چهارشنبه ۲۷ مرداد، «افسانه» پنجشنبه ۲۸ مرداد و «نشان» جمعه ۲۹ مرداد، از شبکه نمایش پخش خواهند شد.

جکی چان در ابتدای ورود به حرفه فیلم سازی در فیلم‌های «اژدها وارد می‌شود» و «خشم اژدها»ی بروس لی به عنوان سیاهی‌لشکر و بدلکار ایفای نقش نمود. اولین تجربه بازیگری او در سال ۱۹۷۱ بود که فیلم «ببرکوچولوی کانوتن» نام داشت. او بدلکاری‌های فیلم‌هایش را خودش انجام می‌داد، بدلکاری‌هایی که آنقدر خطرناک بودند که شرکت‌های بیمه حاضر به بیمه کردن آن نبودند. او در نهایت در سال ۲۰۱۲ در مراسمی اعلام کرد که دیگر بدلکاری انجام نمی‌دهد.

جکی چان از سوی سازمان ملل متحد به‌عنوان سفیر حسن نیت صندوق حمایت از کودکان بی‌سرپرست (یونیسف) و انجمن کمک به کودکان مبتلا به بیماری ایدز این سازمان انتخاب شد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.