تنها ۲ روز تا پایان فروش تابستانه میتسوبیشی

|
0 دیدگاه

شرکت آرین موتور پویا، نماینده رسمی Mitsubishi ژاپن در ایران، که از اواخر تیر ماه طرح فروش ویژه تابستانه خود را با هدف تکریم مشتریان آغاز کرده بود اعلام کرد این کمپین تنها تا ۳۱ مرداد ماه ادامه داشته و پس از آن تمدید نخواهد شد.

در این طرح فروش، کلیه محصولات این برند، با شرایط ویژه عرضه می‌شوند. علاقه‌مندان به این برند با کیفیت ژاپنی می‌توانند تا ۳۱ مردادماه با خرید هر یک از محصولات Mitsubishi از شانس برنده‌شدن در قرعه‌کشی سفر به سنگاپور با یک همراه برخوردار شوند.

در طرح فروش ویژه تابستانه، شرایط فروش نقدی و اقساطی جهت هر ۴ خودرو Outlander،ASX،Lancer وMirage ارائه شده که در فروش نقدی، مشتریان می‌توانند از تخفیف نقدی تا سقف ۳درصد ارزش خودرو بهره‌مند شوند و در فروش اقساطی نیز از وام تا سقف ۸۰۰ میلیون ریال با دوره بازپرداخت ۱۲، ۱۵ و ۲۴ ماهه استفاده کنند. کلیه محصولات مدل ۲۰۱۶ غیر از Mirage، نرخ بهره در تسهیلات ۱۲ ماهه، جهت رفاه مشتریان، صفر در نظر گرفته شده که در مورد خودرو میراژ دوره بازپرداخت ۱۵ ماهه بدون بهره ارائه شده و امکان ارائه اقساط به صورت ۲ ماهه نیز وجود دارد. همچنین در خصوص خودروی Outlander 2015 دوره بازپرداخت وام به صورت ۲۴ ماهه بدون بهره است.

زمان تحویل محصولات از ۱۵ روز کاری تا ۹۰ روز کاری است و کلیه خودروها از گارانتی ۵ سال و یا ۱۵۰هزار کیلومتر بهره می‌برند.

مشتریان این برند اصیل ژاپنی می‌توانند جهت دریافت اطلاعات تکمیلی، به وب سایت این شرکت به آدرسwww.arian-motor.com مراجعه کنند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.