تهران و مشهد و شیراز دارای اینترنت وای فای عمومی شدند

|
0 دیدگاه

مدیرعامل شرکت آسیاتک گفت: مراحل پایلوت برای ارائه‌ی خدمات اینترنت بی‌سیم در شیراز، تهران و مشهد نهایی شده است.

مهندس محمد علی یوسفی زاده مدیرعامل آسیاتک در حاشیه‌ی مراسم اختتامیه‌ی سومین دوره جایزه کیفیت آسیاتک (AQA) که امروز پنجشنبه ۲۸ مرداد ۹۵ در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما برگزار شد، در خصوص این جایزه، گفت: سومین دوره جایزه کیفیت امروز به پایان رسید که هدف آن بالا بردن سطح کیفی ارائه‌ی خدمات و افزایش رضایت مشترکین از نمایندگان سطوح مختلف آسیاتک بوده است.

وی ادامه داد: ما امسال مجموع فعالیت ها مربوط به ارزیابی مدل aqa را به شرکتهای همکار و فعال صنفی نیز رساندیم.

درضمن این مساله برای ما اهمیت زیادی دارد که با کیفیت بهتری به جامعه اینترنت ارائه دهیم، چرا که هر روز وابستگی بیشتری به کیفیت بهتر اینترنت احساس می شود و ما هم می خواهیم در سطح ارائه خدمات مناسب به مشترکین سهمی داشته باشیم.

وی درباره‌ی اینترنت بی‌سیم اشتراکی این شرکت هم گفت: شیراز، تهران، مشهد جزو شبکه WIFI  هستند که به صورت پایلوت تمامی کارهای آن نهایی شده است.

مدیرعامل آسیاتک با اشاره به مصوبه‌ی ۲۳۷ برای کاهش تعرفه‌ی پهنای باند ارائه شده توسط شرکت ارتباطات زیرساخت به شرکت‌های ارائه دهنده‌ی خدمات FCP، گفت: با ابلاغ مصوبه‌ی ۲۳۷، شتاب درخواست هایی که از شرکت های SERVE CO آمده بیشتر شده است؛ به خاطر آنکه کاهش تعرفه ها به صورت پلکانی در این مصوبه مطرح شده اند. به همین منظور در حوزه تجمیع شبکه و انتقال خدمات مشترکین قراردادها بسته شده و تلاش آسیاتک بر این است که مشکلات در حوزه‌ی اینترنت شرکتهای قدیمی سرویس دهنده محلی برطرف شود.

وی افزود: ما برای خدمات مان نظارت کامل داریم. مشترکین در صورت هر گونه اختلاف یا انتقاد می توانند از طریق سامانه ها و وب سایت مشکل را مطرح کنند؛ تا اگر مشکلی وجود دارد، این مورد برطرف شود.

یوسفی زاده در پایان خاطر نشان کرد: خدمات WIFI عمومی یکی از خدماتی است که نظارت حاکمیت بر آن حضور دارد و شرایط و ضوابط آن در وزارتخانه مشخص شده و فرودگاه ها و فروشگاه ها و ایستگاه های راه آهن می توانند از آن استفاده کنند؛ البته مشترکین آسیاتک می تواند هم در منازل از اینترنت آسیاتک استفاده کند و هم در مکان های عمومی از اینترنت بی‌سیم با قیمّت ارزان adsl استفاده کنند.

وی ادامه داد: مشترکینی که در مراکز عمومی ثبت نام پابلیک وای فأی جدید می کنند مقدار اولیه ای برای استفاده دارند که کمتر از یک ساعت است و بعد از آن می توانند با شارژ کردن از این اینترنت استفاده کنند.

0 پسندیده شده
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.