توافق همکاری بانکی برای حمایت ازشرکت های ایتالیایی علاقمند به فعالیت در ایران

|
0 دیدگاه

مؤسسه بیمه سرمایه گذاری خارجی ایتالیا (Sace) و بانک ‘پوپولاره دی سوندریو’ در خصوص وصول طلب های تجاری و تخصیص اعتبار برای شرکت های ایتالیایی علاقمند به فعالیت در بازار ایران، موافقتنامه همکاری امضا کردند.

به گزارش تارنمای دفتر شهرستان ‘سوندریو’، مؤسسه بیمه سرمایه گذاری خارجی ایتالیا و بانک پوپولاره دی سوندریو به منظور پشتیبانی از مشتریان این بانک در وصول طلب های تجاری خود از شرکاء و مشتریان خارجی توافقنامه همکاری امضاء کردند.
با این همکاری جدید مؤسسه ساچه و بانک پوپولاره دی سوندریو قصد دارند به همکاری های فی مابین استحکام بخشیده و آن را توسعه دهند. همکاری که طی آن اخیراَ خط اعتباری به ارزش ۳۰۰ میلیون یورو برای پشتیبانی از شرکت های ایتالیایی علاقمند به بازار کشور ایران در نظر گرفته شده است.
بر اساس این توافقنامه از این پس خدمات بیشتر و با شرایط بهتری در اختیار تمامی مشتریان بانک پوپولاره دی سوندریو در فعالیت های خود در ایتالیا و خارج از کشور قرار داده خواهد شد. این خدمات که توسط شرکت تحت کنترل ساچه (Sace)، ساچه اس. آر. وی (Sace S.R.V) ارائه داده می شود، در برگیرنده خدمات وصول مطالبات تجاری شرکت ها و هم باز سازی اعتبارات مالی که ساچه در اختیار آنها قرار داده است، خواهد بود.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.