افت تولید ۱۳ محصول مهم صنعتی

جزئیات تولید انواع کالا در ۳ ماهه امسال

|
0 دیدگاه

جدیدترین آمار از تولید انواع کالا نشان می‌دهد در سه ماه نخست امسال بخش صنعت علی رغم تمام وعده ها همچنان با کاهش تولید روبه رو بوده است و تولید ۱۳ قلم کالای صنعتی در این دوره از ۰.۷ تا ۹۵.۱ درصد کاهش داشته است.

براساس جدیدترن آمار از تولید کالاهای منتخب صنعتی در سه ماهه امسال تولید اتوبوس و مینی بوس منفی ۵۵٫۳ درصد، کمباین کشنده منفی ۴۴٫۷ درصد، تراکتور منفی ۱۰٫۹ درصد و انواع خودروهای سواری نیز بدون تغییر نسبت به مدت مشابه سال گذشته بوده  است.

دربخش لوازم خانگی نیز تولید انواع تلویزیون تخت در سه ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته منفی ۲۶٫۶ درصد، ماشین لباسشویی منفی ۶٫۶ درصد و یخچال فریزر ۱٫۶ درصد اعلام شده است.

همچنین تولید کالاهای منتخب معدنی و صنایع معدنی نیز در سه ماهه نخست امسال با کاهش قابل توجهی رو به رو بوده است به نحوی که تولید سیمان منفی ۱۱٫۳ درصد، کاشی و سرامیک منفی ۳۹٫۵ درصد، ظروف چینی منفی ۱۸٫۸ درصد، محصولات فولادی منفی ۱٫۱ درصد است.

آمار تولید کالاهای منتخب پتروشیمی به تفکیک محصولات شمیایی و پلیمری نیز نشان می‌دهد در این حوزه نیز با کاهش تولید روبه رو بوده‌ایم. برهمین اساس تولید اپو اکسی رزین منفی ۱۰۰ درصد و استایرن بوتادبن رابر منفی ۴ درصد اعلام شده است البته در این حوزه ما شاهد رشد تولید اکریلومیترویل بوتادین استایرن نیز هستیم.

جزئیات تولید انواع کالا در سه ماهه نخست امسال به شرح زیر است:

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.