جزییات انقلاب بزرگ در کمپانی سیسکو و حرکت به‌سوی «اینترنت همه‌چیز»

|
0 دیدگاه

سیسکو باهدف تغییر ساختار بیش از یک پنجم نیروی کار خود را بیرون می‌کند و از تمرکز در سخت‌افزار دست برداشته و به‌سوی «اینترنت همه چیز،» نرم‌افزار و فناوری کلود می‌رود.

کمپانی امریکایی به عنوان بزرگترین سازنده تجهیزات شبکه، در انقلابی بزرگ قصد دارد تمرکز خود را از بیزینس سخت‌افزار برداشته و با اخراج ۱۴ هزار نیروی خود در سراسر جهان، به‌سوی «اینترنت همه چیز»/IoT و نرم‌افزارهای شبکه تمرکز کند.

کمپانی مستقر در سن خوزه کالیفرنیا تا ۳۰ آوریل امسال بیش از ۷۰ هزار نیرو در سراسر جهان داشته است و در نوامبر سال ۲۰۱۵ با سرمایه‌گذاری ۱ میلیارد دلاری روی شعبه جدید خود در سیلیکون ولی انگلیس در حومه لندن، تغییر ساختار خود را کلید زد.

سیسکو می‌گوید انگلیس دومین بازار این کمپانی ازلحاظ بزرگی و وسعت است و دفتر جدید در حومه لندن با ۲۰۰ نیرو چهاردهمین دفتر سیسکو در انگلیس محسوب می‌شود.

سیسکو روی محصولات جدید مانند نرم‌افزارهای تحلیل دیتا، سرمایه‌گذاری ۱۵۰ میلیون دلاری روی بخش «اینترنت همه‌چیز» و ابزارهای مدیریت بر کلود در دیتاسنتر تأکید کرده و این بخش‌ها را توسعه داده است و خود را به‌سوی بازار اینترنت اشیاء کشانده است.

قیمت هر سهم سیسکو در شاخص Nasdaq به رقم ۳۱٫۱۲ دلار رسید.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.