جلسه هیات امنای صندوق توسعه ملی شنبه برگزار می شود

|
0 دیدگاه

بدنبال انتصاب رییس جدید صندوق توسعه ملی و انتقادات مطرح شده درباره این انتصاب شنیده شد جلسه هیات امنای این صندوق به منظور رای گیری درباره رییس جدید صندوق شنبه با حضور ۵ عضو هیات امنا تشکیل می گردد.

احمد توکلی امروز در بیان غیر قانونی بودن معرفی رییس جدید صندوق(دوست حسینی) گفته بود:ابتدا باید ابتدا تماما ۵ عضو هیات عامل را تعیین می‌کردند سپس از بین این ۵ نفر رئیس هیات عامل را برگزیدند ولی این کار برعکس انجام شده و بدون اینکه اعضای ۵ نفره انتخاب شوند ابتدا رئیس هیات عامل صندوق برگزیده شد.
وی با با تاکید براینکه دوست حسینی یک مدیر پاکدست، کاملا آشنا به عرصه تولید صنعتی است گفت: آقای دوست حسینی فردی موجه و بسیار بزرگواری هستند .
توکلی در بیان راه حل موضوع گفت: حل این موضوع هم مشکل نیست و آقای رئیس جمهور باید جلسه هیات امنا را با حضور همه اعضا به سرعت تشکیل دهند و پنج نفر را برای هیات امنا انتخاب کنند که یکی از آنها آقای دوست‌حسینی باشد و به نظر می رسد اعضای هیات امنا قانع خواهند شد به دلیل تجربه، سلامت و تخصص آقای دوست حسینی وی را به ریاست هیات عامل برگزینند.

دادستان انقلاب و رییس سازمان بازرسی کل کشور نیز روش انتخاب مدیر عامل جدید صندوق بدون تشکیل جلسه هیات امنا را نادرست و غیر قانونی دانسته اند.
به گزارش الف هنوز اسامی ۵ عضو هیات عامل اعلام نشده است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.