دولت دست به جیب می‌شود

جلسه ویژه تعیین قیمت نهایی مسکن مهر

|
0 دیدگاه

خبرها حکایت از آن دارد که جلسه‌ای ویژه برای تعیین قیمت نهایی مسکن مهر چند فاز پردیس برگزار و مقرر شده بخشی از این افزایش قیمت از محل منابع شرکت عمران شهرهای جدید ایران تأمین شود.

تعیین قیمت نهایی پروژه‌های مسکن مهر شهر پردیس یکی از خواسته‌های متقاضیان این طرح طی چند سال اخیر بوده، خواسته‌ای که در دوره‌ مدیران قبلی بنا به دلایلی اقدامی در رابطه با آنها انجام نشد.

در حال حاضر به‌جز واحدهای مسکن مهر فاز ۱۱ (کوزو) که قیمت نهایی آن ۳۷ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان است،‌ قیمت نهایی سایر پروژه‌های مسکن مهر پردیس از جمله واحدهای فاز ۸، ۵ و ۹ مشخص نیست. البته خبرها حاکی از آن است که طی روزهای گذشته جلسه‌ای ویژه برای تعیین قیمت نهایی فاز ۵ با شرکت توسعه شهرسازی ایرانیان به‌عنوان پیمانکار برگزار شده است.

این انبوه‌ساز حدود ۱۰ هزار مسکن مهر را در فازهای ۵ و ۹ در دست ساخت دارد. پیگیری‌های خبرنگار تسنیم حاکی از آن است که طی روزهای آینده قیمت نهایی فاز ۵ مشخص می‌شود و پس از آن به اطلاع متقاضیان مسکن مهر می‌رسد. شرکت عمران شهرهای جدید در راستای کاهش فشار بر متقاضیان مسکن مهر بخشی از افزایش قیمت واحدهای مسکن مهر را از محل منابع خود پرداخت خواهد کرد.

همچنین قیمت نهایی فاز ۸ در حال نهایی شدن است و به‌زودی اعلام خواهد شد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.