جمع‌آوری کالای قاچاق از مهرماه

|
0 دیدگاه

ستاد مبارزه با قاچاق کالا از مهرماه برخورد با عرضه کالای قاچاق در تمام مغازه‌ها را شروع می‌کند و برخورد قضایی می‌شود اما ما نگران آسیب دیدن اصناف هستیم.

با توجه به تاکیدات مکرر مقام معظم رهبری درخصوص مبارزه با قاچاق و جلوگیری از ورود کالای ممنوعه به کشور، دولت روحانی تصمیم گرفته در ماه‌های پایانی روی کار بودن دولت یازدهم در این خصوص تصمیمات جدی‌تری اتخاذ و با این معضل برخورد کند چراکه در حوزه‌های مختلفی نظیر پوشاک، میوه، طلا و جواهر، لوازم خانگی و… کالاهای قاچاق به راحتی در مراکز فروش عرضه می‌شود.

در همین رابطه مسوول سازمان بسیج اصناف گفت: ستاد مبارزه با قاچاق کالا از مهرماه برخورد با عرضه کالای قاچاق در تمام مغازه‌ها را شروع می‌کند و برخورد قضایی می‌شود اما ما نگران آسیب دیدن اصناف هستیم.

غلامرضا حسن‌پور اظهار کرد: باید این برنامه با حوصله پیش رود تا حداقل آسیب به اصناف کشور وارد شود و همچنین از مرزها جلوی واردات کالای قاچاق به کشور گرفته شود تا هرگز این کالاها به کشور نیاید. وی با بیان اینکه در حال حاضر قاچاق در بخش طلای کشور به صورت گسترده صورت می‌گیرد، گفت: در گذشته رتبه دوم در تولید طلا و جواهر داشته‌ایم اما اکنون به‌شدت در این زمینه افت کرده‌ایم و به دنبال رفع موانع موجود هستیم.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.