حذف یا حفظ کارت سوخت در گرو رای تمام نمایندگان مجلس

|
0 دیدگاه

عضو کمیسیون انرژی مجلس دهم با بیان اینکه کمیسیون انرژی رای به حفظ کارت سوخت و بنزین دو نرخی داده است، گفت: بیش از ۱۰ روز دیگر موضوع حذف یا حفظ کارت سوخت در صحن علنی مجلس به رای گذاشته خواهد شد.

حسن بهرام‌نیا در رابطه با تصمیم اخیر کمیسیون انرژی در رابطه با حفظ کارت سوخت و دو نرخی شدن بنزین، اظهار کرد: ماده واحده اصلاحیه قانون بودجه سالجاری در رابطه با کارت سوخت به کمیسیون تخصصی انرژی برای بررسی و اظهار نظر کارشناسی ارجاع داده شد که اعضای این کمیسیون رد به این اصلاحیه بنزینی داده‌اند.

وی افزود: این تصمیم در آن راستا اتخاذ شده که اعتقاد بر آن است، برای راه اندازی سامانه هوشمند و کارت سوخت هزینه بسیاری در راستای ایجاد زیرساخت‌ها صورت گرفته است.

این عضو کمیسیون انرژی بیان کرد: مجلس گذشته بر این عقیده بود که بنزین دو نرخی باید همراه با کارت سوخت در اقتصاد ایران بماند که اعضای کمیسیون انرژی مجلس دهم در راستای حمایت از حقوق اقشار ضعیف جامعه رای به ماندن کارت سوخت و بنزین دو نرخی داده‌اند.

بهرام نیا در پاسخ به این سوال که آیا موضوع حفظ کارت سوخت و بنزین دو نرخی باید در صحن علنی به شور گذاشته شود، گفت: باید این اصلاحیه از قانون بودجه سال ۱۳۹۵ به نظر تمام نمایندگان مجلس در صحن علنی برسد و به نظر می‌رسد با پایان یافتن بررسی قانون ششم توسعه که تا ۱۰ روز دیگر ادامه دارد، موضوع کارت سوخت و بنزین بیش از ۱۰ روز دیگر به صحن علنی خواهد آمد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.