خانم های تهرانی از آسمان ونک خرید می کنند

|
0 دیدگاه

مجتمع تجاری اداری آسمان ونک یکی از مراکز مهم خرید تهران است که عموما خانم های تهرانی  با آمدن به این مکان لذت خوب خرید را تجربه و ساعات لذت بخشی  را برای خود  در کنار دوستان و یا خانواده فراهم می کنند . 

“مجتمع تجاری اداری آسمان ونک” در بهترین نقطه میدان ونک، ابتدای خیابان ونک احداث گردیده است. وجود ادارات دولتی، مراکز تجاری و شرکت های بزرگ و معتبر در حوالی میدان ونک، جایگاه ویژه ای را از منظر سرمایه گذاری برای این پروژه رقم زده است.

دسترسی سریع و آسان به تمامی نقاط شهر از طریق خیابانها، اتوبانها، بزرگراههای اطراف از قبیل: خیابان ولیعصر، اتوبان حقانی، اتوبان کردستان و همچنین ایستگاه مترو حقانی، این پروژه را به لحاظ موقعیت به عنوان یکی از ممتازترین پروژه های اداری تجاری مطرح نموده است.

“مجتمع برج آسمان ونک” دارای ۱۱۹ واحد اداری و ۶۵ واحد تجاری است. که دارای این ویژگی هاست : موقعیت اقتصادی و جغرافیایی ممتاز ،  سهولت دسترسی به وسایط نقلیه (ترمینال تاکسی، مترو و …) ،مجاورت با مراکز اداری و تجاری ،  قابل بهره برداری بودن واحدهای اداری ، طراحی، نظارت و اجرای فرآیند ساخت توسط متخصصین مطرح صنعت ساختمان ،استفاده از تأسیسات مناسب ، استفاده از مصالح ساختمانی مرغوب ، تنوع متراژ(متراژهای کوچک) در واحدهای اداری ، برخورداری از پارکینگ

“برج آسمان” که یکی از پروژه های شرکت سرمایه گذاری ساختمان ایران است که با بهره گیری از ظرفیت های نوین مهندسی و مطابق با تکنولوژی روز صنعت ساختمان، در زمینی به مساحت ۱۶۶۶ مترمربع با زیربنای کل ۲۲۴۲۱ مترمربع و در ۱۷ طبقه احداث گردیده است. زیربنای مفید این ساختمان ۱۰۸۶۸ مترمربع می باشد.

اسکلت این برج، بتنی است و مطابق با آئین نامه ها و استانداردهای مربوطه، ساخته شده است. نمای ساختمان به صورت ترکیبی بوده و شامل کامپوزیت آلومینیوم، سنگ و شیشه می باشد. مواد و مصالح مصرفی در این مجتمع، از بهترین انواع ممکن انتخاب شده و در تعیین آنها آیتم هایی از قبیل: استحکام، امنیت، زیبایی و … لحاظ گردیده اند.

برای نورگیری مناسب واحدهای اداری، طراحی این ساختمان به صورتی انجام شده است که غالب واحدها از نور مناسب از طریق نورگیر میانی برج، بهره مند می باشند.

مرکز خرید آسمان ونک یکی از مراکز مهم خرید در تهران است که  در مدت کوتاهی توانست پاخور خوبی داشته باشد . این مرکز خرید به پاتوق خانم های تهرانی تبدیل شده  تا ضمن تفریح و لذت  ، خریدی خوبی را انجام دهند .

 

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.