خانه‌های بالای ۲۰۰ متر تهران چقدر قیمت‌گذاری شده‌اند؟

|
0 دیدگاه

در میان واحدهای با متراژ بالای ۲۰۰ متر مربع، ارزان‌ترین مربوط به واحدی در محله هنگام با قیمت هر متر مربع چهار میلیون تومان و گران‌ترین مربوط به واحدی در نیاوران با قیمت ۳۵ میلیون تومان است.

کمترین میزان خرید و فروش مسکن در سال‌های اخیر مربوط به واحدهای با متراژ بالا بوده است، زیرا بیشتر این واحدها در مناطق خوش آب و هوا و گران‌قیمت پایتخت ساخته شده‌اند و تنها قشر خاصی از مردم توانایی خریداری آنها را دارند و در آغاز سال ۹۵ نیز همچنان میزان خرید و فروش این واحدها از سوی مراجعی چون مرکز آمار و بانک مرکزی کم گزارش شده است.

در میان واحدهای بالای ۲۰۰ مترمربع در نواحی مختلف شهر تهران، قیمت‌های پیشنهادی مالکان تقریباً ۳۱ میلیون تومان در هر مترمربع با یکدیگر تفاوت دارند، که کمترین قیمت با هر متر مربع چهار میلیون تومان مربوط به واحدی ۲۳۰متری در میدان گمرک و بیشترین قیمت با ۳۵ میلیون تومان مربوط به واحدی در نیاوران است.

البته از نظر قیمت کل بالاترین قیمت مربوط به واحدی ۹۰۰متری و نوساز، واقع در طبقه ۲۰ یک برج در محله نیاوران است که قیمت هر مترمربع از آن ۲۵ میلیون تومان و قیمت کل آن ۲۲.۵ میلیارد تومان اعلام شده است.البته در بسیاری از برج‌ها، واحدهایی با متراژ و قیمت بالاتر از این موردها نیز وجود دارد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.