خودروهای لوکس قاچاق امحا می شود؟

|
0 دیدگاه

مدیرعامل سازمان اموال تملیکی گفت: خودروهای لوکسی که به صورت قاچاق وارد کشور شده است امحا می شود.

امین دلیری مدیرعامل سازمان اموال تملیکی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان،در خصوص امحای خودروهای قاچاق گفت: حدود ۵۰ تا ۶۰ دستگاه خودرو به صورت قاچاق وارد کشور شده و بنا بر آن است تا امحا شوند.

وی افزود: تمامی کالاهایی که در انبارهای این سازمان وجود دارد قاچاق نیست؛ بعضی ازاین کالاها متروکه است و دولت مجوزهای لازم را برای صادرات آنها داده است. دلیری در خصوص ساز و کارهای ساماندهی کالاهای متروکه صادراتی ، گفت: مبادی ورود کالا ، گمرکات کشور است و برای مقابله با این امر باید راه های ورود و خروج کالابه شدت کنترل شود.

مدیرعامل سازمان اموال تملیکی یادآورشد: امحای کالا درچهارماهه اول سال جاری نسبت به دوره مشابه سال گذشته، رشد ۶۸ درصدی را نشان می دهد.

مزایده های سازمان اموال تملیکی امن است
دلیری درپاسخ به این پرسش که آیا اصالت افراد شرکت کننده در مزایده های سازمان اموال تملیکی تایید شده است،گفت: مزایده های این سازمان به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه مرکز تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت انجام می شود و یک مزایده امن به حساب می آید .

وی ادامه داد: رمز گشایی های لازم در این مزایده ها با همکاری دستگاه های نظارتی انجام می شود و ضریب اطمینان آن ۹۹ درصد است و اگر کسی در قاچاق کالا دست داشته باشد ازاین مزایده حذف می شود.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.