داستان “علی و مینا” مثل شیرین و فرهاد است

|
0 دیدگاه

“امین بدری” بدلکار سینما و تلویزیون از ورود نوعی تشک برای انجام عملیات بدلکاری در ایران خبر داد و گفت: این تشک در ابعاد ده متر در ده متر و ارتفاع سه متر است و این تشک قابلیت این را دارد تا چهل متر پرش روی آن انجام پذیرد.

وی در ادامه گفت: نمونه دیگری و یا قبلی از این تشک در ایران وجود ندارد. این ابزار با تکنولوژی روز دنیا درست شده و تنها آتش نشانی این تشک را دارد در اختیار دارد. قبلاً ما از تشک های فومی استفاده می کردیم اما این تشک بادی است و امکان عملیات های سقوط را به نحو احسنت مقدور می سازد.

بدری افزود: این تشک به صورت شخصی و با کمک انجمن بدلکاران و خانه سینما وارد شده است.

وی در مورد فعالیت های اخیر خود در سینما ادامه داد: به تازگی بخشی از قاتل اهلی آقای کیمیایی را تمام کردیم. فیلمی از مانی باغبانی را که برای جشنواره فجر فیلمبرداری می شد را به اتمام رساندیم و همچنین فیلم احمد معظمی که به تازگی فیلمبرداری آن تمام شده است.

بدری از حضورش در یک فیلم از کشور انگلستان خبر داد و تصریح کرد: فیلم “علی و مینا” فیلمی انگلیسی بوده که داستانش مثل شیرین و فرهاد است. این فیلم در آذربایجان فیلمبرداری شده و تمام عوامل آن از کشور انگلستان هستند.

وی در پایان اکران “علی و مینا” در ایران را منتفی دانست و خاطرنشان کرد: به احتمال زیاد اکران جهانی این فیلم از یک ماه دیگر آغاز خواهد شد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.