درخشش آفتاب طلا و جواهر در مجتمع کورش 

|
0 دیدگاه

«بورس طلا، جواهر و سکه»  کورش با بیش از ۸۰ واحد تجاری در دو طبقه، یکی از بخش‌های مجتمع کورش است که منحصرا به صنف طلا، جواهر و سکه اختصاص یافته و به واسطه طراحی و معماری ویژه و همچنین امکانات امنیتی منحصر به فرد، توانسته است مورد استقبال صاحبان صنف و دوستداران طلا و جواهر قرار گیرد.مجتمع تجاری تفریحی فرهنگی کورش یکی از مراکز خرید مهم  ایران است که در مدت کوتاهی با اجرای  شیوه های درست مدیریت بهره برداری نظر بسیاری از مردم را به خود جلب کرد . مجتمع کورش بی اغراق پر پاخورترین مرکز خرید ایران است که روزانه هزاران نفر  به این مرکز تجاری مراجعه می کنند

مجتمع کورش  با توجه به تنوع خدمات تفریحی  تقریبا به نیازهای همه شهروندان تهرانی به درستی پاسخ می دهد . در مجتمع کورش علاوه بر برندهای معتبر ،  هاپیر استار ، کافه های مدرن ، فود کورت ، رستوران های شیک ، شهربازی  ، سالن های سینما ، کتابفروشی ، اسباب بازی فروشی  و بازار طلا و جواهر دارد .

«بورس طلا، جواهر و سکه»  کورش با بیش از ۸۰ واحد تجاری در دو طبقه، یکی از بخش‌های مجتمع کورش است که منحصرا به صنف طلا، جواهر و سکه اختصاص یافته و به واسطه طراحی و معماری ویژه و همچنین امکانات امنیتی منحصر به فرد، توانسته است مورد استقبال صاحبان صنف و دوستداران طلا و جواهر قرار گیرد.

بازار طلا و جواهر کورش  که در ضلع شمالی مجتمع قرار دارد  دارای زیباترین و مدرن ترین طلا و جواهر ایران است و روزانه صدها  نفر از نزدیک با  شیک ترین تراشه های طلا و جواهر آشنا می شوند . در ۸۰ واحد تجاری بازار طلا و جواهر  بیش از صدها مدل  طلا  و جواهر با طرح های  نو و مدرن وجود دارد که می تواند مورد پسند  همه سلیقه ها باشد .

تنوع در ارائه محصولات، خلاقیت در طراحی و ظرافت در اجرا، وجه تمایز طلا و جواهراتی است که در این بورس عرضه می‌شود. دسترسی به بازار طلا، سکه و جواهر از ضلع شمالی طبقات منفی یک و همکف امکان پذیر است. بنابراین کسانی که به مجتمع کورش می آیند  می توانند در کنار تفریح و لذت ، خریدی خوشایند داشته باشند .

در مجتمع کوروش، آتریوم مرکزی به قلب تپنده مجموعه تبدیل شده است. ابعاد و تناسبات آن و نیز پهنای مسیرهای رفت‌وآمد حاشیه آن به ترتیبی است که این هسته به نظرگاه مجموعه تبدیل می‌شود ، جایی که محل مکث و نظاره رفت‌وآمد دیگران است  و از همین قسمت می توان به بازار طلا و جواهر نیز رفت و با مدرن ترین طراحی های طلا و جواهر روز  دنیا  آشنا شد .

ویژگی دیگر هسته مرکزی مجتمع کوروش عناصر ارتباطی است که از دل آن می‌گذرد. در نتیجه تصویر آتریوم اصلی مجتمع کوروش که انبوه جمعیت در طبقات آن درحال بالا و پایین رفتن هستند، به تصویر اصلی این مجتمع در ذهن مخاطبان آن تبدیل شده است . این جمع شورانگیز هر کدام  لحظاتی را در پشت ویترین رنگارنگ و طلایی  بازار  طلا و جواهر به نظاره می ایستند  و گاه نیز خرید می کنند .

مجتمع کورش مرکزی برای خرید ، لذت بخش است و این امکان در همه مراکز خرید ایران فراهم نیست . مدیریت  این مجتمع با اشراف بر  همه بخش های این مرکز  روند رو به رشدی  را تعریف کرده است  به گونه ای  که از زمان افتتاح تاکنون هر روز بر تعداد مشتریان و علاقه مندان این مرکز اضافه می شود و در روزهای آخر هفته  آتریوم مرکزی مجتمع کورش بسیار تماشایی و شورانگیز است .

مجتمع کورش یکی از پایگاه های مهم تفریحی ،فرهنگی  و خرید  در منطقه غرب تهران است و در جلب بازدید کننده بسیار موفق بوده است .

4 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.