دستور رئیس جمهوری برای ارایه راهکارهای فعال سازی پروژه راه آهن شیراز- بوشهر

|
0 دیدگاه

استاندار بوشهر گفت: رئیس جمهوری در دستوری به وزارت راه و شهرسازی خواستار ارایه راهکارهای ممکن برای فعال سازی پروژه راه آهن شیراز – بوشهر شد.

به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، مصطفی سالاری افزود: در دیداری که روز ۲۶ مردادماه جاری با حجت الاسلام دکتر حسن روحانی داشته ام، رئیس جمهوری این دستور را به وزارت راه و شهرسازی اعلام کرده است.
استاندار بوشهر اضافه کرد: براساس این دستور مقررشد، پیگیری های لازم را در این زمینه انجام دهیم و امیدواریم پروژه راه آهن بوشهر- شیراز آغاز و نتیجه قطعی به مردم گزارش شود.
وی گفت: همچنین رئیس جمهوری مساحت و موقعیت راه آهن بوشهر – شیراز را روی نقشه مشاهده و برارتباط ریلی این دو استان تاکید کرد.
استاندار بوشهر ادامه داد: در این نشست گزارشی از حوزه های عمرانی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی استان ارائه شد و دکتر روحانی سرعت بخشی در تامین اعتبارتکمیلی و بهره برداری بموقع از پروژه های سفر هیات دولت به استان بوشهر را مورد تاکید قرارداد.
سالاری بیان کرد: رئیس جمهوری در این نشست ضمن پرسشها و تاکیدها در باره موضوع های مختلف، دستوراتی به وزارتخانه های ذیربط ابلاغ کرد.
استاندار بوشهر گفت: مصوبه های سفر هیات دولت به استان بوشهر شامل ۱۱ پروژه دارای ردیف ملی (بزرگراههای اهرم- برازجان- دیلم، دالکی- کنارتخته، عسلویه- لنگه، اماکن آموزشی، مجتمع فرهنگی عسلویه، خروجی سوم بوشهر، فاضلاب بوشهر، ورزشگاه ۱۵ هزار نفری بوشهر)، پنج پروژه مورد تعهد وزارت نفت (بزرگراه دیر- بوشهر و کمربندی بندر کنگان، جاده گناوه (گوره) به گچساران، بیمارستان دیر، آبرسانی و آبخیزداری جم) و تصمیم های حین سفر (بنادر لاور و ریگ و سد خائیز) است.
وی یادآورشد: در این نشست ضمن ارائه آخرین توضیح ها از وضعیت پروژه های سفر هیات دولت به استان بوشهر به رئیس جمهوری، گزارش کتبی نیز در این زمینه ارائه شد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.