«ده و ده دقیقه» آلبوم منتشر می‌کند

|
0 دیدگاه

گروه موسیقی تلفیقی «ده و دقیقه» ۲۲ شهریور ماه امسال اولین آلبوم رسمی خود را با عنوان «لیتیوم» منتشر می‌کند و سپس برنامه ریزی های برای برگزاری کنسرت آغاز می‌شود.

نیما جوان مدیر موسسه پخش و نشر جوان  درباره جزییات انتشار اولین آلبوم رسمی گروه «ده و دقیقه» توضیح داد: گروه موسیقی «ده و دقیقه» بیش از یک سال است که فعالیت رسمی خود را در عرصه موسیقی آغاز کرده و در این مدت نیز تلاش خود را انجام داده که در حوزه موسیقی تلفیقی آثار متفاوتی را در دسترس علاقه مندان این حوزه قرار دهد و تصور می کنم که این گروه بعد از ارائه اولین آلبوم رسمی حرف های زیادی برای گفتن دارند.

وی ادامه داد: طبق برنامه ریزی های انجام گرفته اولین آلبوم رسمی گروه روز ۲۲ شهریورماه با عنوان «لیتیوم» در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد و امیدوارم با توجه به سازبندی و حال و هوای متفاوتی که برای اثر در نظر گرفته شده مورد پسند دوستداران موسیقی فیوژن قرار گیرد. در این آلبوم سجاد عرب زاده خواننده، نایان صحیحی کمانچه و قیچک، امیر حقیری درامز و پرکاشن، مهدی محمود خانی گیتارباس، امیررضا فلاح گیتار الکتریک به عنوان نوازنده حضور دارند.

جوان در پایان گفت: یکی از ویژگی های آلبوم گروه استفاده از آثار شاعرانی چون سیاوش کسرایی، شمس لنگرودی، فروغ فرخزاد و احمد شاملو است که حضور این شاعران به طور حتم بار محتوایی اثر را افزایش خواهد داد. البته بعد از انتشار آلبوم نیز برنامه ریزی های گروه برای برپایی کنسرت آغاز خواهد شد و فکر می کنم بعد از ایام محرم و صفر علاقه مندان می توانند شاهد اولین اجرای رسمی گروه «ده و ده دقیقه» باشند.

گروه «ده و ده دقیقه» چندی پیش هم در پاسداشت مقام هنری زنده یاد عباس کیارستمی قطعه «اتفاق» را با شعرهایی از شمس لنگرودی و  عبدالحمید ضیایی در فضای مجازی منتشر کرده بود.

1 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.