راه‌اندازی خط جدید تله‌کابین با تولیدات داخلی

|
0 دیدگاه

مدیر عامل مجموعه تفریحی ورزشی تله کابین توچال از اجرایی شدن پروژه احداث خط جدید تله کابین در ستاد بنیاد با تولیدات داخلی خبر داد و گفت: این طرح ۵۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

سید محمدرضا پرهیزگار  با اعلام این‌که خط جدید تله‌کابین توچال طی یک بازه زمانی ۳ تا ۵ ساله اجرا و به بهره‌برداری می‌رسد، اظهار کرد:‌ ظرفیت این خط ۱۵۰۰ نفر در ساعت است که برای اجرای آن ۵۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

وی با بیان این‌که در سال جاری اقدام به استفاده از کابین‌های تولید داخل در این مجموعه‌ کرده‌ایم، تصریح کرد: یکی از اقدامات دیگری که انجام شده ساخت منابع ذخیره آب ۴۰۰ هزار لیتری و آبیاری قطره‌ای فضای سبز جاده ۲ هزار متری سلامت است.

وی با یادآوری این‌که از ابتدای امسال تا پایان تیر ۱٫۲ میلیون نفر از مجموعه توچال بازدید کرده‌اند، افزود:‌ از این تعداد حدود ۴۰۰ هزار نفر از خدمات تله کابین استفاده کرده‌اند.

پرهیزگار پیش تر با اشاره به تهیه بسته ۵۰۰ میلیارد تومانی سرمایه‌گذاری در این مجموعه گفته بود:‌ برای همه پروژه‌های اقتصادی توسعه توچال از جمله احداث پارکینگ طبقاتی، احداث خط جدید تله‌کابین، افزایش طول پیست از ۹۰۰ متر به ۲۷۰۰ متر، ساماندهی غرفه‌ها با توجه به گران‌فروشی‌این غرفه‌ها، ایجاد سیستم مکانیزه فروش بلیت و… ۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری نیاز است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.