کاهش میزان تلفات در شبکه توزیع

رشد ۶ هزار مگاواتی ظرفیت نیروگاه‌ها در کشور

|
0 دیدگاه

چیت چیان با اشاره به رشد ۶ هزار مگاواتی ظرفیت نیروگاه‌ها در ۳ سال اخیر گفت:میزان تلفات شبکه توزیع از ۱۵ درصد به ۱۰٫۷ درصد کاهش یافته است.

حمید چیت چیان در نشست خبری صبح امروز که به مناسبت هفته دولت برگزار شد، در خصوص ظرفیت نیروگاه‌های کشور گفت: ظرفیت نیروگاه‌ها به ۷۵ هزار و ۱۹۹ مگاوات رسیده که نشان از رشد ۶ هزار مگاواتی در طی ۳ سال اخیر دارد.

وی در ادامه افزود: میزان تلفات شبکه توزیع از ۱۵ درصد به ۱۰٫۷ درصد کاهش یافته که این کاهش تلفات در شبکه توزیع بسیار مهم و یک تحول آشکار است.

وزیر نیرو با اشاره به بهره‌برداری از ۱۹ سد در دولت یازدهم تصریح کرد: در طول عمر دولت یازدهم ۱۹ سد به بهره‎برداری رسیده که جمع ظرفیت مخازن آن‌ها بیش از ۴ میلیارد متر مکعب است.

چیت چیان در توضیح میزان طرح‌های آبیاری و زهکشی گفت: ۱۵۰ هزار هکتار طرح آبیاری و زهکشی اجرا شده که بیش از ۳۱۰ هزار نفر از قبل اجرای این طرح‌ها شغل جدید پیدا کرده اند.

وی در خصوص میزان طرح‌های آبرسانی به روستاهای کشور اظهار کرد: ۳ هزار و ۸۰۰ روستا با جمعیت ۲ میلیون ۸۵۰ هزار نفر به شبکه آب شرب دسترسی پیدا کردند که ۱۲ طرح بزرگ آبرسانی در کشور اجرا شده است همچنین ۱۶ تصفیه خانه آب و ۲۸ تصفیه خانه فاضلاب اجرا و راه اندازی شده است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.