رونق بخش مسکن باعث تحرک سایر بخش ها می شود

|
0 دیدگاه

مدیر شعب بانک مسکن استان کرمان گفت: اگر چرخ مسکن بدرستی به گردش افتد، می تواند همراه خود بخش های زیادی را به حرکت درآورد و این مهم با همراهی و کمک رسانه ها سرعت بیشتری خواهد گرفت.

علی اصغر نادری روز شنبه در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز کرمان افزود: سعی و تلاش ما بر این بوده که با استفاده از ظرفیت خوب خبرگزاری ها و سایر رسانه ها و تکیه بر توان علمی خبرنگاران، مزایای بخش مسکن را به اطلاع مردم برسانیم.
وی بیان کرد: خوشحال هستیم در آستانه روز خبرنگار فرصتی پیش آمد تا تلاش ها و مسئولیت پذیری طلایه داران عرصه خبر و اطلاع رسانی را ارج نهیم.
وی گفت: بخش مسکن، جزو بخش های پیشران جامعه است و ارتباط زیادی با قسمت های مختلف کشور دارد.
مدیر شعب بانک مسکن استان کرمان اظهار کرد: در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل باید تلاش کنیم و در مسیر فعال سازی بنگاه های کوچک و متوسط از جمله در بخش مسکن اقدام شود.
وی با اشاره به اینکه در بخش مسکن به واردات کالا نیاز نداریم عنوان کرد: بیش از ۹۹ درصد کالاهای مربوط به ساختمان در داخل کشور تولید می شود.
نادری افزود: در راستای اقتصاد مقاومتی پرداخت تسهیلات خوبی را برای ساخت و خرید مسکن شروع کرده ایم.
وی با بیان بازپرداخت ۱۲ ساله تسهیلات بانک مسکن گفت: امروز بیشترین مدت بازپرداخت تسهیلات، مربوط به بانک مسکن است و ما در این بانک بیشتر با قشر متوسط به پایین جامعه که درصدد خانه دار شدن هستند، روبرو هستیم.
وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر نشانه های خروج از رکود مشهود شده و با همین روند جهشی یک رشد نسبتا معقولی را تا پایان سال خواهیم داشت.
رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز کرمان نیز در این دیدار گفت: نوع عمل و شهادت محمود صارمی خبرنگار ایرنا در مزار شریف افغانستان باعث شد که ۱۷ مرداد به نام روز خبرنگار نامگذاری شود.
رسول محمد حسنی اضافه کرد: شهید صارمی در سخت ترین شرایط محل ماموریت خود را ترک نکرد و در تمام دوران خدمت نسبت به کارش احساس تعهد و مسئولیت داشت.
وی با بیان اینکه در مجموعه سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی ۱۲ شهید و آزاده وجود دارد گفت: دوران دفاع مقدس یکی از مقاطع درخشان ایرنا در ۸۲ سال فعالیت این رسانه خبری مادر می باشد.
وی بیان کرد: خوشبختانه این روحیه ایثارگری، مسئولیت پذیری و شجاعت، نسل به نسل بین خبرنگاران منتقل می شود.
مدیر ایرنا کرمان افزود: خبرگزاری جمهوری اسلامی در سه سال اخیر همسو با شعار و سیاست دولت، اعتدال و انجام کار حرفه ای در همه ابعاد فعالیت خبری را در دستور کار قرار داده و تحولات خوبی هم در این مدت شکل گرفته است.
هفدهم مرداد روز خبرنگار، سالروز شهادت ‘محمود صارمی’ خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) است که سال ۱۳۷۷ در مزار شریف افغانستان به شهادت رسید.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.