زمان واگذاری واحدهای مسکن مهر فاز ۸ پردیس

|
16 دیدگاه

مدیر عامل شهر جدید پردیس با تکذیب توقف ساخت فاز ۸ مسکن مهر گفت: شهروندان نگران نباشند، این فاز با تمام امکانات و توان در حال ساخت است و در پاییز امسال واگذاریها آغاز می شود.

سعید غفوری در خصوص عملیات اجرایی سایت مسکن مهر در فاز ۸ پردیس بیان کرد : ۸۳ هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مهر در شهر جدید پردیس ساخته می شود که پارسال ۷ هزار و ۵۰۰ واحد و ماه گذشته ۴ هزار و ۵۵۰ واحد واگذار شده است.

وی ادامه داد: واگذاری ها در شهر پردیس محله محور است و به همراه مسجد ، کلانتری ، مدرسه ، واحدهای تجاری و سایر خدمات تحویل می دهیم.

غفوری افزود: ۱۲ هزار واحد از ۸۳ هزار واحد مسکن مهر پردیس واگذار شده است و در هفته دولت ۱۱۳۴ واحد از واحدهای باقیمانده فاز ۳ هم در برنامه افتتاح است.

غفوری افزود : فاز ۳ را همراه واحدهای تجاری، مسجد ، محله و خانه کشتی افتتاح خواهیم کرد و ۳ مدرسه در فاز ۱۱ ایرانشهر  ماه گذشته بهره برداری شد.

مدیر عامل شهر جدید پردیس گفت: از همه فازها محله ای افتتاح می کنیم و ماه گذشته در فاز ۱۱ انجام شد ، فاز ۳ در هفته دولت ،‌ فاز ۸ در پائیز برنامه واگذاری دارد و در ادامه فازهای ۵ و ۹ را افتتاح خواهیم کرد و دوباره به فاز ۱۱ باز می گردیم تا تمام متقاضیان در همه فازها خانه دار شوند.

وی تصریح کرد: از همه متقاضیان خواهش می کنیم سهم آورده خود را هر چه سریعتر تکمیل کنند تا در این فصل بتوانیم به کارهای اجرایی شتاب بیشتری دهیم.

غفوری ادامه داد : ۴ هزار و ۵۵۰ واحد آماده واگذاری است و برخی بدلیل اینکه آورده خود را تکمیل نمی کنند نمی توانند کلید دریافت کنند.

وی تاکید کرد: هر چه آورده متقاضیان زودتر صورت گیرد شتاب کار بیشتر می شود.

مدیر عامل شهر جدید پردیس با اشاره به واگذاری ۴ هزار و ۵۵۰ واحد مسکن مهر به خبرگزاری گفت: پروژه بزرگی است، پردیس آخرین شهری بوده که کلنگ مسکن مهر آن زده شده است اما اگر خدمات روبنایی وزیر بنایی آماده نباشد مانند سیستم آب و سایر نیازها نمی توانیم سایر خدمات را انجام دهیم و امیدواریم پایان سال ۹۶ مسکن مهر در شهر جدید به سرانجام برسد.

غفوری ادامه داد: در سال های گذشته تفاهم نامه هایی بوده که بنای درستی نداشته زیرا بار اجرایی خدمات زیربنایی بر دوش شرکت عمران پردیس است و اکنون تامین این خدمات زیربنایی مشکل ساز شده است.

وی با اشاره به برنامه های امسال شهر جدید پردیس گفت: واگذاری در همه فازها در سال ۹۵ از برنامه های ما است و برای ورود مترو به شهر چدید پردیس اقدامات خوبی صورت گرفته است،اینکه کدام خط مترو به تهران وصل شود در حال بررسی است تا در آینده نزدیک همه راحت تر به پایتخت دسترسی داشته باشند.

وی افزود: ۹۵ درصد پیمانکاران مشغول فعالیت هستند ، یک عده از پیمانکاران توقف عملیات اجرایی دارند چون تصمیم گیری در مسکن مهر عجولانه بوده و بارگذاری سنگینی داشته است.

غفوری درباره به اینکه فاز ۸ پردیس به دلیل شکایت محیط زیست متوقف شده است ،تصریح کرد: فاز ۸ پردیس جزء بهترین فازهایی پردیس است که عملیات اجرایی در آن صورت می گیرد ، سال های گذشته و دولت قبل ، مکاتبات و پیگیری های صورت گرفته است و در حال پیگیری هستیم، ما با شتاب عملیات اجرایی را انجام می دهیم و به هیچ وجه توقف را قبول نمی کنیم.

غفوری تصریح کرد: ۲۵ هزار واحد در این فاز وجود دارد که با پیشرفت فیزیکی خوبی در حال انجام است.

وی افزود: مشکل از آورده مردم است،به هیچ عنوان متوقف نشده است و مردم می توانند مراجعه کنند و پیمانکاران حتی در ایام تعطیل مشغول کار هستند.

21 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

16 دیدگاه

توسط: سميه ابولوردى

با عرض سلام من روز انتخاب واحد مداركم رو نميدونم گم كردم يا جا گذاشتم اگر امكان داره راهنماييم كنيد

    توسط: کریم رحیمی

    اصلا مهم نیست وقتی خونه ای در کار نیست مدارک به چه دردت میخوره خودتو ناراحت نکن

توسط: سميه ابولوردى

با عرض سلام اكر مداركم را گم كرده باشم چه بايد بكنم

توسط: هاشم اکبری

زمان ثبت نام واحدهای فاز ۸ قیمتی تعیین شده و مبلغ آن به مرور دریافت کرده اند حالا این میان هرچی خورده شده و نصیب دزدان شده به ما ربطی نداره. ما به تعهد خود عمل کردیم چرا شما که خود را نماینده مردم و اسلام و غیروه می دونید به وعده های داده شده عمل نمی کنید.
اگر تاخیرات شما نبود در همان زمان یعنی سال ۹۰ با همان هزینه ها این واحدها احداث می شد. چرا ما قشر ضعیف جامعه باید توان بی کفایتی و بی لیاقتی شما مدیران را بپردازیم.
واقعا چرا؟؟؟

توسط: ……

آقای اکبری صحیح میفرمایند. بشینید حساب کنید این پولی که ما برای خرید مسکن داده ایم اگر بانک بود کلی سود روش میومد و با این هزینه ای که شما در نظر گرفتین تو تهران میشد خونه خرید مردم رو بردین وسط بیابون و همش میگید هزینه ها بالا رفته.آخه چه هزینه ای ؟ بعد از تحویل واحدها هم باید کلی هزینه کنیم، کابینت و …. بخاطر بدقولیه شما نمیتونم همسرم رو ببرم سر زندگیمون. خدا ازتون نگذره که حق مردم رو بالا کشیدین.تقاص کاراتونو پس میدین.نفرین بر شما

توسط: احمدحصاری

با عرض سلام،من فاز ۸ هستم ولی نام آرش آرمه یعنی پروژه ما در جدول ذکر نشده این به چه معناس!!

توسط: وحید ملکی

با سلام
نمیدونم اینا مارو آدم فرض نکردن یا خودشون ادم نیستن
سود وامایی که گرفیم تا بتونیم پول قراردادهارو بدیم به کنار
اجاره خونه هایی که بدون پول پیش دادیم اونم به کنار
شکنجه هایی که تو این سه چهار سال کشیدیم اونم به کنار
اخه نا حسابیا حسابتون با خداس دیگه تایم تحویل رو چرا اینقدر طول میدین
پول اضافه چیه میگیرن
رفته بودم فاز سر بزنم قبلنا ۴تا سگ و گربه میدیم اینسری اونارم ندیدیم
اون قوت میگین محله محور تحوی میدین
خدا وکیلی خودتون بودین چیکار میکردین
بی دینای یهودی

توسط: وحید فرجی کدملی 0421911581

با سلام وخسته نباشید بنده ثبت نامی سال ۹۰ فاز۸ میباشم وتاکنون ۴۳میلیون واریز کردم ولیکن باتوجه بهاینکه با ۱فرزند مستاجرم برای تعیین واحد به اعلام نشده خواهشمند است دستور فرمایید در اسرع وقت اقدام لازم معمول وتیجه را امر به ابلاغ فرمایند. با تقدیم احترام ۰۹۱۲۷۹۱۲۸۴۶

توسط: عبدالله

خسته نباشيد مسؤلاني كه خودرا ميراث دار وضع نابسامان دولت قبل مي دانند مردم هم به شرط ادامه روند صحيح كار طبق قرارداد سه جانبه پاي صندوق راي رفتند و براساس قول حضرات به دولت تدبير واميد راي دادند چه شده كه سه سال از وعده و وعيد ها مي گذردو روز به روز به دلايل واهي يا پروژه ها را مي خوابانند يا از نا هماهنگي وزارتخانه هاي تابعشان براي انجام زير ساختها دم ميزنند يا از گران كردن زمين توسط دولت خبر مي دهند يا از گران شدن مصالح ودستمزدها مگرطبق قرار داد چند سال يك پروژه بايد طول بكشدبراي انجام تعهدات سه سال و نيم كافي نيست آخرش طاقت مردم طاق ميشود و امتيازشان را به اندك بهايي به كركسهاي دلال مآب شهر هاي جديد به ضرر ميفروشند فقط عدهاي از اين نمد كلاهي براي خود مي با فند وبراي شما هم نفرين ابدي باقي خواهد ماند. يادتان باشد انتخاباتي ديگر پيش روست.

توسط: احمد رشتچی

سلام بر پدر مادرتون لعنت که مردم و بدبخت کردین آقایون اون بالا نشستن میگن لنگش کن درباره هرچیز نظر میدن و فتوا از رابطه زن و شوهر و نقد فیلم سینمایی و…. ولی به داد این مردم بدبخت که چشم انتظار یه آلونکن نمیرسن اگه توای ۴سال پولمون تو بانک بود الان ۱۴ میلیون سودش بود ولی الان با بدبختی شاید به ۸ میلیون بره ایشالا جزای کاراتونو بدین

توسط: کریم رحیمی

جون مادرتون تروخدا ترو جدتون دیگه پول ندارم کرایه خونه بدم قرارمون ۱۸ ماه بود من به قولم عمل کردم ۴۲ میلیون واریز کردم ولی شما زدین زیر حرفتون.انشاا… خدا خودتون وزن و بچتون و به زمین گرم بزنه انشاا….. تقاص کاراتون و زن و بچتون میدن خدا بزن تو کمرتون.به حق علی نه تو این دنیا نه تو اون دنیا خیر نبینید نمیدونید چه بلایی سر من و خونوادم اومده تو این ۴سال .انقد دزدی میکنید زن و دخترتون خراب مشن اونوقت میگن چرا اینطوری میشه.الاهی خیر نبینید.

توسط: محسن حاتمی قساره

سلام من هم یکی از افراد متقاضی هستم تا این ساعت مبلغ ۴۰ ملیون تومن پرداختم با وامهای که گرفتم از این طرف وآن طرف آیابازم بایدپرداخت کنم در ضمن تاکی باید صبر کنم تامنم خاندار شوم

توسط: بیژن مرتضوی

قیافه های توی عکس شبیه کسایی نیست که خونمو بهم بدن…
خسته شدیم از این دروغها . لعنت بهتون

توسط: مهدی عمادی الهیاری

سلام من فاز ۸ رفتم ظاهرا شرکت نکونام فرم به دلیل کلاهبرداری هنوز تعطیل هست چرا رسیدگی نمیشود برای چی آورده بیشتر کنیم خواهشا جواب منطقی بدهید

توسط: اکبر کیانی فر

با سلام
اینجانب برای مسکن فاز ۸ ثبت نام کردم و مبلغ ۴۰۰ هزار تومان سال ۹۰-۹۱ پرداخت کرده ام نمی دانم هم اکنون می توانم پرداخت کنم و مسکن به من تعلق می گیرد یا نه لطفاً راهنمایی کنید . تشکر

توسط: مهاجر

با سلام

به نظر من در این دولت هیچ امیدی به تحویل واحد ها نیست. چونکه موضوع مسکن مهر به یک بازی سیاسی کثیف از طرف دولتمردان و خصوصا شخص عباس آخوندی تبدیل شده است.
من هم مثل خیلی ازشما عزیزان سهم آورده متقاضی را کامل نموده ام و خسارت ناشی از راکد ماندن این سرمایه متقاضیان در هیچ جایی لحاظ نمی شود.

شخص رییس جمهور و اون وزیر نالایقش باید در پیشگاه خدای بزرگ تاوان پس بدهند.

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.