سرمایه گذاران به دنبال سرمایه گذاری های مشترک و تعاونی باشند

|
0 دیدگاه

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار کردستان گفت: سرمایه گذاران در استان باید به دنبال منابع دیگری از جمله منابع غیر بانکی ، تعاونی ها و سرمایه گذاری های مشترک باشند.

حسین فیروزی روز پنجشنبه در کارگروه رفع موانع تولید در سقز افزود:از مهمترین مشکلات در استان، تنظیم نبودن رابطه بین سرمایه گذاران و بانک هاست.
وی اضافه کرد: یکی از موضوع هایی که سالهاست کردستان را رنج می دهد ، تسهیل گر نبودن تعدادی از بانک ها در راستای سرمایه گذاری در استان است.
او، ضعف بینه مالی کارآفرینان و سرمایه گذاران را از دیگر مشکلات سرمایه گذاری در کردستان دانست و بیان کرد: تسهیل روند سرمایه گذاری و حمایت از کارآفرینان باید به جد توسط بانک ها پیگیری و مسئولان بانک های استان هم باید با چانه زنی با مدیران کشوری، اختیارات بیشتری برا ی پرداخت تسهیلات در استان به دست آورند.
عبدالمحمد زاهدی، استاندار کردستان هم در این نشست بر تسهیل در روند سرمایه گذاری در استان از سوی بانک ها و ادارات و حمایت از کارآفرینان و سرمایه گذاران تاکید کرد.
علی اکبر ورمقانی فرماندار سقز هم بیان کرد:عزم دولت برای رفع موانع تولید جدی است.
محسن بیگلری ، نماینده مردم شهرستان های سقز وبانه در مجلس شورای اسلامی هم با تشکر از دیدگاه اقتصاد محورانه استاندار کردستان بیان کرد: نقش بانک ها در نظام توسعه ای استان بسیار موثر است.
سقز در ۱۹۰ کیلومتری شمال غربی سنندج واقع شده است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.